Jakie gry dla dzieciaka 7-12lat ?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 24, 2012
43
0
6
Witam proszę podać jakieś tytuły dla dziecka z podstawówki ^^ bo ma teraz komunie ps3 juz kupiłem, teraz gry, zamóiłem już LittleBitPlanet 1 i 2 bo o tym mówił i co jeszcze ? LEGO przeszedł na xboxie wszystkie z gory mówie

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
0
16
naprawykonsol.pl
Taki problem maiłem może z 15 lat temu ale .. jak masz dostęp do PS3 to zobacz na PSS jest tam sporo gierek z serii mini i z PS2 na pewno coś dopasujesz. Dodatkowo polecałbym coś na move: jakieś sports champions czy start the party czy tv super show. U mnie dzieciaki szwagierki bawią się właśnie tym ;lub najczęściej ostatnio BUZZ (!) i Michale Jackson Experience oraz wszystkimi tanecznymi.

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 24, 2012
43
0
6
rano właśnie zamówiłem ten tytuł, ale będę kupował jeszcze jedną część :) coś jeszcze ?:) pamietam za moich czasów na psx był Crash i Spyro :D to były świetne gry

Coral90

New member
Użytkownik
Czerwiec 22, 2018
2
0
1
Hej. Poszukuję właśnie jakiegoś sprawdzonego pomysłu na podarek. Zdaję sobie sprawę, iż w Internecie jest naprawdę sporo rozmaitego rodzaju wskazówek w tym obszarze, jednak może macie jakieś swoje przetestowane sposoby? Przyznam bezpośrednio, iż ciężko jest mi wymyślić coś naprawdę wyjątkowego. Czy macie wobec tego jakieś swoje wypróbowane sposoby? Myślicie, iż na przykład buty dziecięce wyprzedaż byłoby właściwym wyjściem? Niezmiernie Wam dziękuję za sprawdzone porady i sugestie w tym temacie.

Ostatnia edycja: