Jak podłączyć PS3 do monitora bez HDMI?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Wajdzio

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2012
1
0
1
Archeolog Wajdzio melduje się na służbie.

Witam was drodzy użytkownicy. Od niedawna jestem posiadaczem konsoli ps3 i chciałbym ją podłączyć do moniotra z VGA (samsung n22a300n). Czytając ten temat wiem już jak podłączyć przez kabel (użyje do tego HDMI-DVI), lecz nie w tym problem. Problem polega na tym że już sam nie wiem jak mam głos podłaczyć, coś mi się zdaje że ta karta dźwiękowa nie będzie działać, dlatego proszę was poradzcie mi jak zrobić aby podłączyć zewnętrzne głośniki i przy okazji jak się da to tak abym mógł też podłączyć zestaw słuchawkowy z mikrofonem. Za pomoc bardzo dziękuje i przepraszam za odkopanie tematu, ale jestem nowy i nie znam się na tym poprostu. Pozdrawiam.

ZychuPL

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 21, 2013
10
0
1
NP. Konwerter hdmi z wyjściem na audio i d-sub. W xboxie jest specjalny kabel z vga i wyjściem audio. A nie wiem czy coś takiego jest na pleya.

z0nk31

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 20, 2013
14
0
1
Witam
Kolega zostawił mi wczoraj Ps3 ale ja nie mam możliwości podpięcia jej pod hdmi.
Zdecydowałem się podpiąć pod monitor Acer AL2416w i nie posiada on hdmi.
czy taki kabel będzie odpowiedni:
View attachment 1233
czy trzeba będzie kupić jeszcze jakieś inne ustrojstwo ?
Proszę o pomoc, z góry dziękuję

//Edit

Doczytałem że trzeba jeszcze osobno podłączyć zewnętrzne źródło dźwięku.
Będę łączyć się AUXem, 2x chinch.
Posiadam przelotkę 1xjack>2xchinch.
co jeszcze będe musiał dokupić żeby ładnie grało ?
pozdrawiam

Ostatnia edycja: