Jak podłączyć PS3 do monitora bez HDMI?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

rozman

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 24, 2010
4
0
1
Spróbowałem tylko głos i też nie działa...;/ Karta na 100% sprawna bo sprawdzałem na kompie.

chnibi

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 31, 2011
4
0
1
Ostatnia edycja:

Warson

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 27, 2011
13
0
1
2.podłączasz kabel chinch do PS3 i robisz coś takiego białe i czerwone wkładasz do Adaptera RCA i podłączasz Głośniki
a co w przypadku kiedy głos z komputera do wieży mam podłączony cinchem i np do portu słuchawek w wieży podłączam ten rozgałeźnik z kablami od konsoli i chcę mieć głos z komputera np rozmawiając na skype oraz głos z konsoli?

JOKER

Użytkownik
Użytkownik
Luty 23, 2011
4
0
1
Witam. Czy da się podłączyć w ten sposób PS3 do tego monitora: iiYama ProLite E2202WS ? Jeśli chodzi o przejściówkę DVI->HDMI to mam ją od karty graficznej.

P.S.
1. Da się zrobić takie coś że puszcze obraz po HDMI a dźwięk po czinczach od kabla AV (z zestawu) ?
2. Czy jest jakaś różnica między przejścówką HDMI->DVI a DVI->HDMI ?

Prosze o jak najszybszą odpowiedź.

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Witam. Czy da się podłączyć w ten sposób PS3 do tego monitora: iiYama ProLite E2202WS ? Jeśli chodzi o przejściówkę DVI->HDMI to mam ją od karty graficznej.

P.S.
1. Da się zrobić takie coś że puszcze obraz po HDMI a dźwięk po czinczach od kabla AV (z zestawu) ?
2. Czy jest jakaś różnica między przejścówką HDMI->DVI a DVI->HDMI ?

Prosze o jak najszybszą odpowiedź.
Najlepiej kup sobie kabel DVI-HDMI, a dźwięk po czinczach puszczasz :)

JOKER

Użytkownik
Użytkownik
Luty 23, 2011
4
0
1
A jest jakaś różnica między kablem HDMI marki TESCO za 9,99zł, a kablem SONY za 99,99zł ? Jakość obrazu będzie taka sama ?

P.S.
W sklepie znalazłem jakieś kable HDMI 1.3a, 1.4. Różnią się one czymś ?

JOKER

Użytkownik
Użytkownik
Luty 23, 2011
4
0
1
Mam problem. Dziś podłączyłem PS3 pod monitor (iiYama ProLite E2202WS ) kablem HDMI przez przejściówkę DVI. Obraz był tylko na środku ekranu jest czły czas taki komunikat:
Kod:
ATTENTION
SIGNAL FREQUENCY
IS OUT OF RANGE
H:31.2KHz        V:49.9Hz  (zt drugim razem były inne liczby)
PLEASE CHANGE
SIGNAL TIMING
Domyślam sie że coś jest z sygnałem. Oco może dokładnie chodzić ? Czy to przez to że przejściówka DVI ma więcej polców (o 6 środkowych więcej) ?

Milew22

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 18, 2011
16
0
1
Pomóż mi otrzymałem prezent od rodziców i podłanczając kabel hdmi do ps3 np ikony w menu są żłote grajac w gre niebo też jest żółte wgl dominuje żółty nie wiem co z tym zrobic !!! proszę pomóż ?!.albo jak próbuje przełączyć z kabla hdmi na te co były w komplecie robie wszystko według instrukcji i nie działa . Proszę cie o pomoc . Zgóry dziekuje <ps3> mówie oczywiście o podłączeniu do telewizora

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Spróbuj z innym kablem hdmi, albo podłącz tym samym kablem jakiś inny sprzęt do TV żeby zobaczyć z czym jest problem, albo do innego TV.

Milew22

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 18, 2011
16
0
1
Robiłem to wszystko . Jutro jadę z reklamacja nic nie da sie zrobić ale dzięki za zainteresowanie .Mam do was inne pytanie mam dwa konta Ea na jednym profilu nie moge się zalogować na pierwsze konto gdzie miale kod dostępu do gry batellfield 3 jak mam się polaczyć z tamtym kontem albo jak kupić nowy klucz dostępu ?