Jak "odpicować" PS2?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Norbix

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 9, 2014
2
0
1
Cześć, jestem nowy na tym forum. Moje Pytanie brzmi, czy można jakoś "odpicować" PS2 żeby była tak jakby nowocześniejsza, ładniejsza grafika itp. mam konsole FAT z FMCB. A i czy są jeszcze jakieś gry które obsługują tryb online? Pozdro :)

Norbix

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 9, 2014
2
0
1
Dzięki za szybką odpowiedz. Mam problem otóż ściągnałem sobie GTA 3, obraz .iso zpatchowałem ESR disc patcherem a pod koniec nagrałem na płytke Verbatim -R programem Alcohol 120% z prędkością 4x. Teraz włożyłem płytke a tu nagle : play halted due to malfunction. O co w tym chodzi? Czy możecie mi pomóc?

EDIT: Problem wyjaśniony. Próbowałem że w końcu działa :) Jak ktoś jest miły to niech napisze co oznacza "play halted due to malfunction" a tak to Temat do zamknięcia.

Ostatnia edycja: