Hen 6.31 i 6.35 pro

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

kuba_b

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 1, 2011
15
0
1
www.satworld.pl
Przeróbka Softu 6.31 oraz 6.35

No i stało się. Chińscy programiści, którzy nazywają się Virtuous Flame oraz niejaki Coldbird napisali Hen'a dla softów 6.31/6.35. Jak wiadomo (lub nie) jest to exploit który wykorzystuje lukę w oprogramowaniu naszej konsoli dzięki któremu można bez problemów uruchamiać programy oraz gry homebrew. Można również śmiało powiedzieć, że został on przeportowany z softu 6.20 dzięki znanemu programiście, który nazywa się Total_Noob. Ale poza przeportowaniem został również dodany kod, dzięki któremu nasza konsola wykorzysta w pełni pamięć RAM co przyśpieszy nieco działanie, uruchamianie programów oraz gier (tak, Prometheus Iso Loader działa na tym henie). Działanie zostało potwierdzone przez wololo ŹRÓDŁO - Pisał [email protected]

Potrzebny jest nam najpierw HBL R109, save exploit oraz demo.

1. Ściągamy demo gre Everybody's Sukkiri . Demo wrzucamy do PSP>GAME
2.Ściągamy HBL
3. Wypakowujemy archwium sukkiri hbl, po wypakowaniu dostaniemy folder sukkiri hbl.
4. Folder hbl oraz plik h.bin wrzucamy na karte ROOT. Po wrzuceniu wchodzimy w folder SAVEDATA i kopiujemy folder UCJS10094 do PSP>SAVEDATA

Takim oto sposobem mamy wgranego HBL R109

Następnie pobieramy Hen'a

Dla softu 6.31 >>TUTAJ <<
Dla softu 6.35 >>TUTAJ <<

-Kiedy pobierzemy odpowiedni Hen dla naszego PSP wypakowujemy ściągniętą przez nas paczkę.
-Po wypakowaniu otrzymamy plik Eboot, który należy wgrać do karta pamięci>hbl>menu. Należy go podmienić.

Jak uruchomić Hen'a?

Włączamy demo Every Body's Sukkiri, czekamy chwilke i naciskamy
. Następnie przytrzymujemy prawy tigger i czekamy (trwa to około 3 min po czym przenosi nas do menu PSP). Przechodzimy do Ikonki Settings>System Settings>System Informations.
Powinno pisać System Software 6.31/6.35 PRO ( zdj wyżej )

Na co pozwala Hen?

Pozwala nam na uruchomienie wszystkich gier Hombrew oraz programów Hombrew bezpośrednio z XMB.

Iso Loader

1. Pobieramy Iso Loader'a

Hasło:
Kod:
www.psptube.pl
2. Rozpakowywujemy i folder Prometheus_Iso_loader wrzucamy do PSP>GAME oraz na karcie naszej pamięci tworzymy folder i nazywamy go ISO.
3. Gry ISO/CSO wrzucamy do folderu ISO utworzonego przez nas na karcie pamięci.

Iso Loader pozwala nam odpalanie gier ISO/CSO

Ostatnia edycja:

bartishii

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 25, 2010
70
0
6
A teraz niech ktos powie, jak zrobic sobie ten soft jak sie ma 5.50 gen-d3, bo ja sie mecze od godziny i nie da sie w zaden sposob usunac przeróbki, ani zaaktualizowac softa nawet na legalny, sonowski 6.35 tak wiec prosze o pomoc :p

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Przy włączaniu konsoli wejdź w Recovery Menu, wejdz w CONFIGURATION i poszukaj opcji:

USE VERSION.TXT

Następnie tę opcję ustaw na "disabled"...

Potem możesz przeprowadzić update... POWINNO ZADZIAŁAĆ!

Ostatnia edycja:

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Nie wiem jaki teraz jest OFW od SONY, ale przeczytałem gdzieś, że jeśli wyłączysz VERSION.TXT to powinna zadziałać AKTUALIZACJA SIECIOWA. Nie będziesz musiał wgrywać plików na memorke, tylko wejść w opcje i zaktualizować system do najnowszego OFW

bartishii

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 25, 2010
70
0
6
problem rozwiazany ! Trzeba wejsc do RM, potem odpalic w trybie USB FLASH 0 i tam znaleść plik version.txt. Tam trzeba zmienic z 9.90 na 5.50 i mozna updatować :)
BTW. Bedzie dla tego softa cos takiego jak bylo w 5.50 gen-d ? Tzn na SELECT VSH MENU do ustawienia procka itp. A no i RM bo tez by sie przydalo :)

Ostatnia edycja:

bartico6

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 10, 2011
1
0
1
Hej!
(pierwszy post)
Czy to jest bezpieczne? W sensie że nie sypnie mi się soft?
I czy da się przywrocic PSP do domyślnego stanu? W razie serwisu?

azbestowy_odpad

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 11, 2011
4
0
1
Witam wszystkich.... z powodu grania na ps3 kompletnie zapomniałem o moim psp :D mam psp 3004 slim soft 5,03 gen-C full coś się już zmieniło jakieś nowe propozycje.. co do zmiany mojego softu bo kompletnie wypadłem z tematu :D jak mam odpalać najnowsze gry ???