Heavy Rain | Exclusive |

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Jak oceniasz gre w skali od 1-6

• Po prostu genialna ! Nic dodać nic ująć .

Votes: 12 70,6%
  • Bardzo dobra , z przyjemnością zasiadam do gry .

Votes: 5 29,4%
  • Dobra aczkolwiek bez fajerwerkĂłw ...

Votes: 0 0,0%
  • Przeciętna, nie zrobiła na mnie wraĹźenia.

• Słaba , spodziewałem się czegoś lepszego.

• Kompletne dno, szkoda zachodu ...

• Total voters
    17

Razorez1991

Użytkownik
Użytkownik
Luty 5, 2011
133
0
16

Nazwa: Heavy Rain
Data Premiery Świat: 24 lutego 2010
Data Premiery Polska: 24 lutego 2010
Wersja: Polska / dubbing, napisy
Gatunek: Gra przygodowa, thriller
Tryb: Single player
Wymagania wiekowe: 18+
Nośnik: 1 BD
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Wydawca w Polsce: Sony Computer Entertainment Polska

Heavy Rain to gra przygodowa, która została zrealizowana przez firmę Quantic Dream, twórców takich programów, jak Omikron: The Nomad Soul oraz Fahrenheit.

Heavy Rain to gra przygodowa zrealizowana przez deweloperów z Quantic Dream. Głównym celem tej nietuzinkowej produkcji jest jak najdokładniejsze odzwierciedlenie ludzkich zachowań, przeżyć oraz emocji.

Heavy Rain to już kolejny projekt stworzony przez zasłużoną firmę Quantic Dream. W poczet jej osiągnięć można zaliczyć takie tytuły jak Omikron: The Nomad Soul bądź Fahrenheit. Tym razem deweloper również wydał grę utrzymaną w konwencji psychologicznej przygodówki. Podczas opowiadanej historii główni bohaterowie stają naprzeciw skomplikowanym łamigłówkom oraz walczą z targającymi ich emocjami. Końcowy produkt doprawiono bardzo dobrą grafiką oraz realistyczną animacją.

Czytaj dalej ...

[video=youtube;ovm1q6wZaIc]http://www.youtube.com/watch?v=ovm1q6wZaIc[/video]

Ostatnia edycja:

mareczek_89

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 20, 2012
6
0
1
Gra po prostu genialna. Wciąga strasznie nawet się nie da zauważyć kiedy koniec :) Zrobiłem w tym tytule platynę bez żadnych problemów. Tytuł obowiązkowy dla posiadaczy PS3 :)

Arthas

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 17, 2012
52
0
6
Gra jest świetna i w ogóle, ale niestety jak dla mnie na raz. Na początku wszystko takie tajemnicze, no i ten klimat, az za serce chwyta. Ale po przejściu gry odpaliłem po jakimś czasie drugi raz i niestety już nie wciągała. Było to jak bym oglądał 10 raz ten sam film, w którym wiem co i jak. Mimo wszystko ocena wysoka i na serio warto w gierke zagrać, wręcz trzeba.