Gry z online pass

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

kamilbyq

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 9, 2010
156
0
16
Zakładam ten temat aby dowiedzieć się jakie gry wymagają kluczy do rozgrywek sieciowych (potrzebne mi to jest ponieważ chce kupić używane gry ale nie wiem jak jest z graniem online, wiem ze klucz mozna dokupic w PSS ale nie chce się z tym bawić)

Gry wymagające Online pass:
Battlefield 3 (2011)
Mortal Kombat (2011)
Need for Speed Hot Pursuit (2010)
Need for Speed The Run (2011)
NFS Shift 2 (2011)
Homefront (2011)
UFC 2010 (2010)
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a (2011)

Gry nie wymagające Online pass:
Call of Duty Black Ops (2010)
Call of Duty MW3 (2011)
Gran Turismo 5 (2010)
GTA IV
Heavy Rain (2010)
Killzone 2
Killzone 3 (2011)
Uncharted 2

Ostatnia edycja:

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Medal of Honor nie wymaga online pass. Działa on jak VIP w BC2 i daje tylko nowe mapki, a bez niego można grać na multi.
Homefront i UFC 2010 wymagają online pass.

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
35
gamerhelper.net
Te co znalazłem:

Bulletstorm
Dead Space 2
EA Sports MMA
FIFA 2011
Madden NFL 11
Need For Speed: Hot Pursuit
NBA 11
NCAA Football 11
NHL 11
Skate 3
Tiger Woods PGA Tour 11
UFC 2010 Undisputed
WWE Smackdown vs Raw 2011

PS. można aktualizować pierwszy post i dopisywać kolejne tytuły.

kamilbyq

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 9, 2010
156
0
16
Tylko wolałbym zeby to były wasze gry, sprawdzone przez was (pewniaki).
Co do Medal of Honor to mozna testować multi przez kilka dni (tak mi się wydaje) i chyba po tym okresie klucz jest wymagany.

Ostatnia edycja:

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Tylko wolałbym zeby to były wasze gry, sprawdzone przez was (pewniaki).
Co do Medal of Honor to mozna testować multi przez kilka dni (tak mi się wydaje) i chyba po tym okresie klucz jest wymagany.
Ja mam od kilku miesięcy i dalej można grać na multi :) Tylko ciągle wywala komunikat żebym sobie wpisał pass :p

szmk

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 20, 2011
1
0
1
Witam
Możecie mi powiedzieć czy NFS carbon posiada online pass bo chcę kupić używana.

Ostatnia edycja:

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
35
gamerhelper.net
Rodzaj karty (Visa, Mastercard) nazwisko i imię użytkownika karty, nr karty, data wygaśnięcia karty oraz trzy cyfrowy kod z tyłu karty (nie pamiętam jak fachowo nazywa się ten kod). Wszystkie potrzebne dane masz wypisane na karcie.

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Nie posiadają. BC2 ma kod VIP który daję kilka nowych mapek, a że gra jest tania, to nie warto kupować używki tylko nówkę z tymże kodem :)