Gry w wersji cyfrowej

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

m3ritum

Użytkownik
Użytkownik
Luty 14, 2011
4
0
1
Witam,
Mam pytanie do znawców tematu, o co w zasadzie chodzi z tym kupowaniem gier w wersji cyfrowej na w naszym najpopularniejszym portalu aukcyjnym.
W tych aukcjach często powtarza się opis "udostępniam raz do pobrania". O co "kaman" ??
podejmuje wątek czy jest to legalne ? Co jeśli dojdzie do uszkodzenia kontentu na hdd - pieniądze w błoto ??

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
32
gamerhelper.net
Po zakupie dostajesz tylko dane do zalogowania w PSN (maila i hasło), logujesz się, wchodzisz do sklepu i pobierasz grę. Grę można później odsprzedać wcześniej deaktywując konto z menu konsoli, lub wszystkie konta ze strony SEN. Proces jest legalny, ale nie brakuje cwaniaczków którzy po sprzedaży slota zaraz Ci go zdeatkywują i sprzedadzą ponownie. Najlepiej znaleźć jakąś zaufaną osobę i we 2 osoby kupować gry z PSS (obie mogą grać na swoich domyślnych kontach).

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
0
16
naprawykonsol.pl
Dodam: po padnięciu HDD wystarczy wpisać znowu konto na którym była gra i jeszcze raz pobrać, no i niewolno usuwać konta z konsoli oraz instalować gry na tym koncie - na nim tylko pobieramy instalujemy na głównym.

m3ritum

Użytkownik
Użytkownik
Luty 14, 2011
4
0
1
zastanawia mnie jeszcze jedno, ostatnio pobrałem Bioshock-a z Playstatnion Plus na PS3 i po jednym wieczorze grania, następnego dnia jak gdyby nigdy nic próbowałem włączyć grę. Pojawił się komunikat o uszkodzonej grze i musiałem pobrać 7GB znów. Boje się czy goście z allegro nie zamykają jak piszecie slota po potwierdzeniu pobrania i gdy bedzie taki ład to ka$$a w błoto poleci. Chyba poszukam naprawdę kogoś zaufanego...

m3ritum

Użytkownik
Użytkownik
Luty 14, 2011
4
0
1
No to generalnie trochę to ryzykowne aby zaoszczędzać ok 100PLN na grze. Myślę że ryzyko nie jest warte ... dzięki za info.

Tartanspace

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 7, 2014
15
0
1
www.facebook.com
No mnie tez ciekawi ten temat bo z bratem kupilismy wspolnie nfs rivals na ps4 (na moim koncie) i niby podalem mu passy gra sciagnieta na moim profilu na jego konsoli wszystko ladnie pieknie ale on nie moze grac w gre na swoim profilu (ma klodke i infor. Ze problem z licencja)...

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka

Tartanspace

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 7, 2014
15
0
1
www.facebook.com
Czyli tylko na moim profilu moze grac? Sony robi w bambuko mialo nie byc problemu z tym... A jesli ja mam u siebie zrobiony glowny profil to moge grac na wszystkich profilach? Czy jesli wykasuje ten profil to licencja zostanie??

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka