Grand Theft Auto V

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

-=SETH=-

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Moderator
Użytkownik
Lipiec 28, 2012
34
3
8
3606509.jpg

Poprawiona i rozszerzona wersja piątej odsłony bestsellerowej gangsterskiej serii studia Rockstar North. Tytuł może pochwalić się znacznie ulepszoną oprawą graficzną, nowym system uszkodzeń pojazdów oraz oświetlenia, a także nowościami w trybie single oraz multiplayer, takimi jak nowe modele aut czy broni.
Studio Rockstar Games ma na swoim koncie kilka uznanych tytułów, w tym Manhunt, Midnight Club czy też Red Dead Redemption. Deweloper najbardziej znany jest jednak z serii Grand Theft Auto, której piąta odsłona ukazała się w 2013 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Po kilkunastu miesiącach oczekiwania na rynku pojawiła się w ulepszona wersja gry, dedykowana czwartej konsoli stacjonarnej firmy Sony. Grand Theft Auto V na PlayStation 4 może się pochwalić przede wszystkim ulepszoną oprawą graficzną (lepsze modele postaci, zmienione oświetlenie, tekstury, większe bogactwo fauny i flory itd.). Największą nowinką jest jednak tryb FPP, który można włączyć w dowolnej chwili, zmieniając w ten sposób wrażenia płynące z rozgrywki. Warto także zauważyć, że ekipa Rockstar Games bardzo przyłożyła się do roboty, dzięki czemu podczas oglądania świata z perspektywy pierwszej osoby cieszymy oczy wieloma szczegółami, jak np. dopracowanymi wnętrzami samochodów. Również Grand Theft Auto Online, czyli tryb przeznaczony dla wielu graczy, został nieco zmieniony. O ile same założenia, polegające na zwiedzaniu olbrzymiego świata, braniu udziału w rozmaitych zadaniach, misjach, wyścigach i zabawach, nie zmieniły się, tak twórcy zwiększyli limit osób biorących udział w rozgrywce. Zamiast szesnastu graczy, na PlayStation 4 jednocześnie bawić może się trzydziestu śmiałków.

pupek86

New member
Użytkownik
Grudzień 5, 2019
4
0
1
Czasami nie potrafię zrozumiec dlaczego Rockstar dał takie wymagania do GTA 5. mam gierke na PS3 i przeszedłem fabułe itd, a chciałem sobie w gta online pograć na PCie i nie da rady. Wymagania są tragicznie wysokie, a rok produkcji giery to 2013. Co z nimi nie tak.
na kompa zawsze są wyższe wymagania i tego też nie rozumiem do końca. za małolata byłem wielkim fanem grania na pececie. obecnie żeby nadążyć za wymaganiami gier to trzeba kompa co rok zmieniać. dlatego od kilku dni jestem posiadaczem ps4 pro i zaczynam przygode z konsolami