Grand Theft Auto IV - black screen

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

shineleet

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 7, 2011
35
0
6
Witam, mam problem z GTA 4, przegrałem grę przez ftp, wersja BLES00229 (Grand.Theft.Auto.IV.EUR.PS3) i mam black screen przy uruchomieniu... Instalowałem update, tez nic... Może ktoś pomoże? mam cfw 3.55 kmeaw. Pozdrawiam.

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Witam, mam problem z GTA 4, przegrałem grę przez ftp, wersja BLES00229 (Grand.Theft.Auto.IV.EUR.PS3) i mam black screen przy uruchomieniu... Instalowałem update, tez nic... Może ktoś pomoże? mam cfw 3.55 kmeaw. Pozdrawiam.

wrzuć grę na dysk zewnętrzny i z niego odpalaj (z zaznaczoną opcją BD-Mirror w multimanie)
z internala ciągle będziesz mieć black screen

shineleet

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 7, 2011
35
0
6
hm, a nie ma opcji uruchomienia z internala ? póki co zewnętrzny mam zawalony innymi rzeczami i nie chciałem nic z stamtąd usuwać, dlatego pytam :)

shineleet

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 7, 2011
35
0
6
Gra uruchomiła się ale wyskoczył błąd przy ładowaniu i "The installed game is corrupted. The game will close. You must delete the installed game and then reinstall it to play this game." czyli wychodzi na to jak bym miał jakieś pozostałości po gta na dysku tak? :)

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Gra uruchomiła się ale wyskoczył błąd przy ładowaniu i "The installed game is corrupted. The game will close. You must delete the installed game and then reinstall it to play this game." czyli wychodzi na to jak bym miał jakieś pozostałości po gta na dysku tak? :)
zrób to, o co gra cię prosi, czyli usuń dane gry (czyli to co sobie gra zainstalowała na dysku PS3).
Zakładka Gra -> Narzędzie danych gier -> Wybierasz tam z GTA, trójkąt i Usuń

shineleet

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 7, 2011
35
0
6
no tyle to wiem:) sprawdzałem i żadnych danych gry nie było:p
ściągnałem update z PS3PKG i gra się ładuje już od jakichś 10 minut... To przy pierwszym uruchomieniu normalne? :p przeskakuja tyko rózne zdjęcia na inne i tak w kółko, ale bez żadnego błedu.

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
no tyle to wiem:) sprawdzałem i żadnych danych gry nie było:p
ściągnałem update z PS3PKG i gra się ładuje już od jakichś 10 minut... To przy pierwszym uruchomieniu normalne? :p przeskakuja tyko rózne zdjęcia na inne i tak w kółko, ale bez żadnego błedu.
nie, powinno się szybko załadować (chyba że gra instaluje pliki na dysku).

Odpalasz grę przez ikonę płyty? Jak nie, to spróbuj. Tzn wsadasz jakaś inną oryginalną płytę BD z grą, w multimanie wybierasz GTA, następnie grę włączasz z XMB z ikony płyty

Jak są takie problemy to warto też rozważyć zakup oryginału :p
Uzywane GTA IV można kupić za 50 już na allegro
a za 80 już nową complete edition GTA IV COMPLETE 3xA NOWA FOLIA (1681724262) - Aukcje internetowe Allegro

shineleet

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 7, 2011
35
0
6
Czekałem godzine i wyłączyłem i włączyłem konsole :D widocznie gta nie jest mi przeznaczone :p no ale spoko, drugi dysk zewn. w drodzę i jak dojdzie to sprawdze na zewn.
Dziękuje za pomoc :)

cigy33

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 29, 2011
26
0
1
Można uruchomić z dysku wewnętrznego. Musisz poszukać pliku instalacyjnego "pkg" i zainstalować a następnie umieścić dane gry w odpowiedenim folderze (opis pewnie bedzie przy pliku pkg, który ściągniesz) i uruchamiamy grę jak inne z PSN bezpośrednio z XBM. Jak tak odpalam i działa. Niestety nie pamiętam skąd ściągnęłem plik pkg.

tu masz link:
Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster

a tu jest przykładowa strona z takimi plikami umożliwiajacymi uruchamianie gier bez "mulimana" lub innego BM
incredible Huge Archive For 3.55 Signed PKG

Ostatnia edycja:

Tupac1234

Użytkownik
Użytkownik
Październik 29, 2011
1
0
1
a więc tak ściągamy grę *The games ID has to be BLES01128 (Europe) GTA 4 Complete Edition*
1: przekopiować całą grę jak zawsze do hdd0/games
2: wejść w multimenie do menadźera plików i poszukać w hdd0/games/BLES01128/PS3_GAME i nacisnąć o
pojawi się lista opcji wybrać "shadow for PKG game " dać tak i poczekać

3: jak się zakończy poprzednia operacja to zostać w menadżerze i wejść do dev_hdd0/game
i poszukać świeżo utworzonego przez nas folderu BLES01128i go usunąć!!!!
4: teraz wejść w ftp totalcomander i przekopiować COMP.BIN do dev_hdd0/G/E01128/USRDIR zapyta czy zastąpić oczywiście że tak
5: total comander poszukać hdd0/games/BLES01128/PS3_GAME/USRDIR i przekopiować(nadpisać) EBOOT.BIN
6: załadować grę z multimana płyta w napędzie i gierka działa w 100%

aha bym zapomniał jak macie jakieś pliki pozostałości po wcześniejszych nieudanych próbach wszystkie pliki należy usunąć!!!!

wszystko robimy na nowo !!

nie dziękować pozdrawiam Tupac1234