Gran Turismo 5

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

dude8q

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 21, 2011
2
0
1
Konsola Fat z wifi i dwoma portami usb (nie wiem jaka wersja). Zepsuty laser bluray i mechanizm do płyt. Większość gier działa bez oryginałów w napędzie.

oprogramowanie (soft): CFW 3.55

Programy najnowszy Gaia, Multimana i własnie rogera najnowszego daję.

1. Jeśli gra się uruchamia ale ma czarny obraz i nie wywala do menu gł. to właśnie potrzebuje w napędzie płyty oryginalnej? Czy po prostu coś źle jest z plikami gry? (nie chodzi mi tylko o GT5)
2. Możecie mi w prosty sposób jak małemu dziecku wytłumaczyć jak patchować GT5? I inne gry?
3. GT.vol nie mogę zrzucić go na dysk twardy ponieważ mam dysk ustawiony na FAT32. Jak mogę to przerzucić na dysk w ps3? Plik ma ok 12G...

bajbus

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 31, 2011
4
0
1
siema wszystkim
mam 2 wersje gt5 na ps3
mam juz atax i dcomics
obydwie nie dzialaja...
mozecie mi napisac plan krok po kroku co zrobic od poczatku zeby odpalic którąś z tych wersji ..
robie format (szybki) dysku na ps3..
instaluje nowego multi mana
bdemu2
i co dalej ? dodam ze mam dysk 40 gb i pie..ole sie juz z ta grą 2 tygi i nie udalo mi sie jej odpalic :(
czytam i czytam rozne fora ps3 w tym temacie...
jak odpalic gt5 ????
prosze cie pomozcie mi

zeby to dzialalo
mam cfw 3.55 ver 2
i dodam ze mam posuty naped bluerey.... a duzo osob pisze ze musi byc plyta w napedzie a ja nie mam takiej opcji... :(
za to inni pisza ze normalnie dziala bez plyty w napedzie...
niewiem do kogo to pisac bo jak zaczynam nowy temat na forach z moim tematem to widze ze ludzie wchodza, czytaja ale nie odpisuja mi co mam zrobic....

wszystkie inne gry co sciagam i kopiuje z dysku zew na wew ps3 normalnie dzialaja bez zadnych zawiech , bluescreenow, albo bledow 80010009...............
odpalilem takie tytuly jak :
mma
ufc 2009
rapala pro fishing
fight night 4
fifa 11
i normalnie wszystko dziala
a kupilem ta konsole i przerobilem poto zeby pykac w gran turismo i niewiem serio kur... niewiem co zrobic
uzywam open splita do podzielenia pliku vol na mniejsze czesci
i przy kopiowaniu gry na dysk w trypie patch na mm nie mam zadnych bledow ...........
MAM PATCHE 1,05 I 1.06
a w katalogu hdd0/games/BCUS98114 plik vol 11,2gb jest scalony i niby wszystko jest ok
z tego co tu ludzie na foraach pisza to maja rozne problemy..
kazdy ma inny
i jakos to ludzie ogarniaja....
a ja formatowalem konsole minimum 30 razy
i juz mi sie nie chce ale przezyc nie moge ze mam juz 2 wersje i zadna z poprzednich nie dziala
:(

Ostatnia edycja: