Gran Turismo 5 | Exclusive |

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Jak oceniasz gre w skali od 1-6 ?

• Po prostu genialna ! Nic dodać nic ująć .

Votes: 5 26,3%
  • Bardzo dobra , z przyjemnością zasiadam do gry .

Votes: 5 26,3%
  • Dobra aczkolwiek bez fajerwerkĂłw ...

Votes: 6 31,6%
  • Przeciętna, nie zrobiła na mnie wraĹźenia.

Votes: 1 5,3%
  • Słaba , spodziewałem się czegoś lepszego.

Votes: 0 0,0%
  • Kompletne dno, szkoda zachodu ...

Votes: 2 10,5%

• Total voters
    19

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
33

Nazwa: Gran Turismo 5
Data Premiery: Świat 24 listopada 2010 / Polska 24 listopada 2010
Wersja: Polska / dubbing/Gatunek Symulator Jazdy
Tryby Gry: (Single/Multi liczba graczy: 1-20)
Wymagania Wiekowe: PEGI 3
Nośnik: 1 BD
Wydawca: Sony Computer Entertainment

Gran Turismo 5 to kolejna odsłona dobrze znanych i charakterystycznych wyścigów, które stworzył japoński twórca Kazunori Yamauchi ze swoją ekipą ze studia Polyphony Digital. W piątej części serii producent kontynuuje wcześniej obraną drogę i serwuje graczom realistyczny, ale przystępny model jazdy oraz ogromną bazę prawdziwych samochodów, tras, mistrzostw, wyzwań i trybów rozgrywki.

[video=youtube;hxfNb4d3bPY]http://www.youtube.com/watch?v=hxfNb4d3bPY[/video]

Ostatnio edytowane przez moderatora:

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
33
Choć gra powinna powalać na kolana tak nie jest gra zrobiona po macoszemu ;) jednak po minięciu flustracji spowodowanej tym co zobaczylismy po włączeniu gra śię naprawde przyjemnie

Hextor

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 10, 2011
8
0
1
Gierka dobra aczkolwiek nie zaspokaja ona potrzeby posiadania dobrego symulatora jazdy samochodem :)

Przemo033

Moderator
Użytkownik
Grudzień 12, 2010
198
0
16
Po tej grze spodziewałem się czegoś więcej ale nie jest tak źle i gra potrafi wciągnąć, po dłuższym czasie grania może się ona wydawać monotonna.

Arthas

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 17, 2012
52
0
6
Po tym jak gierke odpaliłem, myślałem, że straciłem kase. Pograłem troche i okazało się, że jednak to dobrze wydane pieniądze. Gra wciąga, a i zachowanie się samochodów jest dość dobrze odwzorowane (nawet maja tam moje auto, chodź do najnowszych nie należy :) ) Jedyne co mnie zaczeło wkurzać na wyzszych poziomach to te długie tory przejeżdżane po 5 okrążeń. Pół godziny jeżdżenia ciągle tak samo potrafi jednak troche zniechęcić...

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
33
Po tym jak gierke odpaliłem, myślałem, że straciłem kase. Pograłem troche i okazało się, że jednak to dobrze wydane pieniądze. Gra wciąga, a i zachowanie się samochodów jest dość dobrze odwzorowane (nawet maja tam moje auto, chodź do najnowszych nie należy :) ) Jedyne co mnie zaczeło wkurzać na wyzszych poziomach to te długie tory przejeżdżane po 5 okrążeń. Pół godziny jeżdżenia ciągle tak samo potrafi jednak troche zniechęcić...
5 okrążeń cię męczy nie jedz jak ja 24H