Gra zakupiona cyfrowo - pytanie

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 18, 2015
12
0
1
Siemka, zakupiłem właśnie NBA2K15 przez PS Store. Ściągam 46GB gry, pewnie trochę to zajmie czasu. Moje pytanie to czy da radę wyłączyć np. w połowie pobierania konsolę i za jakiś czas włączyć i kontynuować pobieranie ? Czy lepiej zostawić i niech się ściąga ?

Edit: Gra pobrała się szybciej niż myślałem ale włącza się tylko jeden mecz, gdy chcę wrócić do menu pisze loading i znów ten sam mecz. W menu pleya i w pobierane już nic się nie instaluje/pobiera ??? Podczas tego meczu w małym okienku pisze Update Required: Return to the Main Menu to apply update and dismiss this message

Ostatnia edycja:

Dancych

Użytkownik
Użytkownik
Luty 6, 2014
9
0
1
Tez tak miałem jak sciagalem ufc. Trzeba zostawic w menu i sie doinstaluje reszta.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 18, 2015
12
0
1
Czyli trzeba czekać
Znalazłem coś takiego:
Wybierasz w menu grę (w moim przypadku NBA):
Options-->Informacje-->Stan pobierania-->Tutaj piszę ile się pobrało/ile ma się pobrać