Gra na dwie konsolę?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Namess4

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 10, 2013
3
0
1
Witam ;) Od razu mówię, że jak na razie dopiero przymierzam się do kupna mojej pierwszej w życiu konsoli (oczywiście PS3) więc jestem w tych sprawach zielony. Dowiedziałem się, że kumpel także ma zamiar ową konsolę zakupić, więc oto pytanie: czy możemy jedną grę zainstalować na dwóch konsolach? Chodzi o to, że ceny w porównaniu do gier na PC są ogromne, więc czy np. jest możliwość byśmy z kumplem złożyli się na FIFĘ 14 i czy obaj moglibyśmy bez problemu ją zainstalować i grać?

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
nie, nie, i jeszcze raz nie. gra jest przypisywana do konta.
Jak nie wiesz się nie wypowiadaj!

SONY dopuszcza możliwość zakupu gry na dwie konsole jednak tylko w wersji z dystrybucji cyfrowej.
Zakładasz konto dodatkowe np: GRY, zakładasz też PSN dla tego konta, przekazujesz koledze też dane logowanie do tego konta.
Kupujesz grę na koncie GRY z PSS, pobierasz ją, WYLOGOWUJESZ SIE z konta GRY, logujesz na właściwym koncie, instalujesz grę. Po instalacji, dajesz znak koledze i on wykonuje na koncie GRY te same operacje. Cieszycie się grą za połowę ceny!

Namess4

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 10, 2013
3
0
1
Lecz rodzą się dwa nowe pytania:

1. W wersji dystrybucji cyfrowej, czyli będę musiał ją ściągać? Bo przy moim necie nie wyobrażam sobie ściągania gry ponad 4 GB.

2. W jednym czasie nie będziemy mogli grać?