Gra i usunięty użytkownik

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

xhuntry

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 10, 2013
8
0
1
Siemka ludzie. Pomóżcie
Brat usunął profil, z którego kupiłem sobie grę FIFA 14, i nie mogę teraz jej odpalić na swoim głównym koncie. Nie pamiętam e-maila do tamtego konta. Można jakoś przenieść grę na moje główne konto? Albo odzyskać tamtego użytkownika? Bardzo proszę o pomoc, bo 140 zł pójdzie się paść.
P.S. Nie, nie kupiłem slota, po prostu byłem tam zalogowany (nie wiem dlaczego) i akurat kartę bankową od cioci miałem pod ręką, więc dałem jej swoje 140 zł a ona pozwoliła mi kupić tą grę (była akurat na promocji w PSS).

xhuntry

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 10, 2013
8
0
1
Czyli Sony, czy tam ktoś z COK nie może w żaden sposób przenieść tej gry na moje konto? Mam konto origin i posiadam tą grę, mogę się zalogować na stronie EA, aby potwierdzić posiadanie tej gry. Oni jej nie mogą przenieść? Albo w magiczny sposób po adresach IP sprawdzić jaki ten e-mail był? Znaczy podam i mojego maila z głównego konta, oni sprawdzą z jakiego IP się logowałem, a potem sprawdzą innych użytkowników, którzy się logowali z tego IP?