GOW III- Wypakowywanie ( problem)

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2011
21
0
1
Witam, Wypakowałem archiwa rar gry god of war 3.Następny etap to wypakowanie tego folderu BLC.... w którym jest gra ale podczas wypakowywania informuje że 4 później 9 part mają uszkodzone archiwa ( błedy crc) , gdy wziąłem ,,anuluj'' dalej wypakowywało nie zważając na błedy .Wiecie czy przez to gra nie odpali ? Wszystkie party są ściagnięte dobrze ( wszystkie maja 1,95 GB) ale nie wiem dlaczego podczas wypakowywania wywala błędy.

Gre wypakowuje programem 7-zip ponieważ 3x szybciej wypakowuje jak Winrar

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
jest dość duże prawdopodbieństwo, że ci nie odpali, lub jak już odpali, to w czasie grania może ci jakiś bląd wywalić

miałeś przy tych spakowanych plikach plik .sfv? zawiera on sumy kontrolne, dzięki którym możesz sprawdzić czy plik pobrał się w całości
do ich sprawdzenia polecam SfvCheck SfvCheck - Free software downloads and software reviews - CNET Download.com

masz najnowsza wersję 7-zip?
To że part zajmuje tyle ile ma zajmowac, wcale nie oznacza że pobrał się całkowicie poprawnie, dlatego należy sprawdzić sumę kontrolą

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2011
21
0
1
Witam , dzięki za odpowiedź.Tak plik .sfv był w archiwum.Wypakowałem go i zaleciłem się do twojej rady.Oto co wyskoczyło po sprawdzeniu

jak widać same błędy , Wszystkie sprawdzone party są na czerwono.Nie wiem o co chodzi ale czuje ze 40 gb poszło w p.... :/

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
dziwne, żeby każdy part źle się pobrał..
ten plik .sfv masz w tym samym folderze co te rar'y?
te party nazywają się tak samo jak pokazuje SfvCheck?

sróbuj najnowszym winrarem, ale to nie powinno mieć znaczenia (sam korzystam z 7-zip'a i wszystko mi otwiera)
Winrar ma tą opcję jak "napraw archiwum", wątpie czy coś to pomoże, ale można spróbowac

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2011
21
0
1
Tak plik svf jest w tym folderze co rary.
To wygląda tak że ściągnąłem 21 partów.Każdy ma po 1.95 GB oprócz ostatniego który ma 1.66GB
Po wejściu w pierwszy part pokazuje się 107 partów które trzeba wypakować by później z nich wypakować folder z grą.
Na innym forum po pokazaniu zdjęcia piszą żebym ściągnął brakujące party,przecież ściągnąłem je wszystkie.Spróbuje jeszcze 2 metody.Przeniosę z dysku C na dysk E party.Na dysku C mam je i system niekiedy nie wyrabia , a bardzo mało miejsca mam na C.Wtedy będę próbował z danyi naprawczymi , przy okazji zobaczę czy wszystko się dobrze ściągnęło bo na C: mam niezły bajzel