God of War 3 | Exclusive |

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Jak oceniasz gre w skali od 1-6 ?

• Po prostu genialna ! Nic dodać nic ująć .

Votes: 13 59,1%
  • Bardzo dobra , z przyjemnością zasiadam do gry .

Votes: 7 31,8%
  • Dobra aczkolwiek bez fajerwerkĂłw ...

Votes: 0 0,0%
  • Przeciętna, nie zrobiła na mnie wraĹźenia.

Votes: 0 0,0%
  • Słaba , spodziewałem się czegoś lepszego.

Votes: 1 4,5%
  • Kompletne dno, szkoda zachodu ...

Votes: 1 4,5%

• Total voters
    22

Cinek_END

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 11, 2011
93
0
6

Nazwa: God of War 3
Data Premiery Świat: 16 marca 2010
Data Premiery Polska: 17 marca 2010
Wersja: Polska / dubbing, napisy
Gatunek: Gry akcji / zręcznościowe
Tryb: Single player
Wymagania wiekowe: 18+
Nośnik: 1 BD
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Wydawca w Polsce: Sony Computer Entertainment Polska

God of War III jest kolejną częścią znakomitego cyklu gier akcji. Mamy tu zarazem do czynienia z pierwszą odsłoną tej serii, przeznaczoną na konsolę PlayStation 3.

Twórcy w trzeciej części postawili na zwiększenie realizmu rozgrywki. Dzięki nowej platformie (poprzednie części były wydawane na PS2) znacznemu ulepszeniu uległa jakość oprawy wizualnej. Oprócz tego, bohatera „zbudowano” z 20 000 polygonów (w odróżnieniu od 5000 z części drugiej), a na ekranie pojawiać się może maksymalnie nawet pięćdziesięciu przeciwników (wcześniej – kilkunastu).

Czytaj więcej...

[video=youtube;BrRyDLVefq0]http://www.youtube.com/watch?v=BrRyDLVefq0[/video]​

Ostatnia edycja:

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
33
Gra zupelnie nie dla mnie ale pomijajac niechec do tego typów gier 5-6 za ogólna jakosc wykonania ;)

Przemo033

Moderator
Użytkownik
Grudzień 12, 2010
198
0
16
Właśnie jestem na etapie przechodzenia, gram na poziomie normalnym i ależ trudna ta gra ;) Gra jest bardzo dobra tylko najbardziej frustrujące jak w którymś miejscu zatrzymam się na kilkanaście minut lub więcej ;/

Cinek_END

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 11, 2011
93
0
6
Właśnie jestem na etapie przechodzenia, gram na poziomie normalnym i ależ trudna ta gra ;) Gra jest bardzo dobra tylko najbardziej frustrujące jak w którymś miejscu zatrzymam się na kilkanaście minut lub więcej ;/
ja w takim wypadku robie przerwe lub gram na drugi dzien i wtedy bez problemu sie przechodzi ;)

Arthas

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 17, 2012
52
0
6
Ja zrobiłęm dokładnie tak samo i prosze, w 5 minut dałem rade temu z czym poprzedniego dnia walczyłem pół godziny :D

Gierka wykonana super, ładna grafika i animacje. Jedno co mnie wkurza to powtarzajace sie w niektóre motywy, ale nie jest to aż tak mega drażniące. Długo sie broniłem przed tym tytułem, aż dostałem od kumpla i jak na laika w RGP grało mi się przyjemnie