FuckPSN 0.6 (09.03.2011) - sposób na dostęp do PSN

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

ziom39

Użytkownik
Użytkownik
Luty 24, 2011
3
0
1
Czy tutaj tez zmienia sie ID ps3?? Slyszalem ze jak robi sie charlsem to mozna zmienic ID ps3 albo nawet usunac i nie moga wtedy zbanowac konsoli czy to prawda??

jasiu

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 20, 2011
15
0
1
witam , udalo mi sie polaczyc z psn ale tylko na moment zalozylem konto i dalej prosi o aktualizacje ma ktos jakas rade ??

jasiu

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 20, 2011
15
0
1
dobrze sprobuje, tylko gdy ja cokolwiek zmienie czy to IP czy DNS to zaraz na dole pisze ze jest nowa aktualizacja i ze trzeba zrobic update mam nie zwarzac na to i restartowac konsole i pc ??

spider-sc

Użytkownik
Użytkownik
Luty 13, 2011
99
0
6
.zmień ustawienia , zrób test , następnie reset , możes.z również zrobić reset modemu ( wyłącz i włącz z sieci) . Zapewne masz zmienne IP (ja również ) nieraz będzie działało na ip zakończonym 100 a nieraz 101 . DNS ustaw na 8.8.8.8 u mnie tak działa .

sirbako

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 5, 2011
31
0
6
PAnowie,

czaruję z tym fuckpsn od ładnych paru tygodni i dalej lipa....zaznaczam, że mam wgrany netframework 3.5, windows 7 32 bit, w playce wgrany przerobiony certyfikat 27, certfikat 24 oryginał., ofw 3.55, multiman, blind itp itd
ip kompa:

config z kompa:

ustawienia sieci PC:

ustawienia konsoli:

i na koniec standardowy błąd...:

po czym fuckpsn się wyłancza....

bardzo proszę o pomoc bo już nie mam pomysłu:confused:

Ostatnia edycja:

sirbako

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 5, 2011
31
0
6
ale tylko do net framework 3.5?? 3.51 nie pobierać?

aktualizacja framework 3.5 zrobiona dalej ten sam błąd.........jakieś jeszcze porady?:confused:

Ostatnia edycja:

chelsea78

Użytkownik
Użytkownik
Luty 19, 2011
12
0
1
aj ludzie ;/ w windowsie 7 jest od razu zainstalowany net framework 3.5.1, ale to lipa jest z tym net framework, bo ja ostatnio robiłem formata i zainstalowałem sobie windowsa xp, fuckpsn działał mi bez tego bez problemu, ale zainstalowałem i tak na wszelki wypadek, jeśli chodzi o fuckpsn na win 7 wyłącz wszystkie gadżety jakie masz włączone, naciśnij na klawiaturze przycisk windows + R, wpisz ,,msconfig'' i przejdź w zakładkę uruchamianie, odznacz wszystko oprócz antywirusa, dźwięku i jeśli będzie taka opcja jak system windows to też jej nie odznaczaj, potem restart kompa, i jak tylko wejdzie Ci do pulpitu, od razu odpalaj fuckpsn, najlepiej zrób sobie skrót na pulpicie, daj znać czy pomogło

sirbako

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 5, 2011
31
0
6
aj ludzie ;/ w windowsie 7 jest od razu zainstalowany net framework 3.5.1, ale to lipa jest z tym net framework, bo ja ostatnio robiłem formata i zainstalowałem sobie windowsa xp, fuckpsn działał mi bez tego bez problemu, ale zainstalowałem i tak na wszelki wypadek, jeśli chodzi o fuckpsn na win 7 wyłącz wszystkie gadżety jakie masz włączone, naciśnij na klawiaturze przycisk windows + R, wpisz ,,msconfig'' i przejdź w zakładkę uruchamianie, odznacz wszystko oprócz antywirusa, dźwięku i jeśli będzie taka opcja jak system windows to też jej nie odznaczaj, potem restart kompa, i jak tylko wejdzie Ci do pulpitu, od razu odpalaj fuckpsn, najlepiej zrób sobie skrót na pulpicie, daj znać czy pomogło
odinstalowałem frame 3.51 mam zainstalowany 3.5 + aktualizacje.... jeśli chodzi o wszystkiee gadzety to już to zrobiłem bo pisałeś wcześniej też o tym...tak więc stoję w pkt wyjścia...łączę się przez kabel:confused:

chelsea78

Użytkownik
Użytkownik
Luty 19, 2011
12
0
1
no to ja po prostu jestem głupi w tym momencie, nie wiem co jest, przed chwilą odpalałem u siebie fuckpsn i działał, ale ja za każdym razem jak chce włączyć fuckpsn muszę zrobić restart kompa, bo inaczej nie zaskoczy, spróbuj jeszcze ccleanerem wyczyścić kompa i rejestr i wtedy zrób restart i odpalaj fuckpsn jak tylko wejdzie Ci do pulpitu
edit. a i jeszcze wejdź w edycję wyjątków zapory windows i wykasuj wszystkie ruby.exe, bo na pewno namnożyło Ci się ich tam mnóstwo, jeszcze spróbuj wyłączyć antywirusa, wtedy restart i spróbuj włączyć fuckpsn, chyba że masz avasta, u mnie z avastem działa ale jak jest z innymi programami to nie wiem

Ostatnia edycja:

dyndaj

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 17, 2011
18
0
1
ustawienia sieci PC:

po co na kompie ustawiasz dns ??

i tutaj tez zle ustawiles oO omg LUDZIE NAUCZCIE SIE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM