Fifa15 PS4 matchmaking

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

moonfall84

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 29, 2013
46
0
6
Witam.
Gram wirtualną gwiazdą i doświadczam problem z pingiem i niestety po rozmowach dowiedziałem się że gram z Eastern America... W opcjach mam zaznaczone że ma szukać gry w bliskości mojego IP. Szukanie drużyn też w automacie jest na Eastern America. Gdy zmienię to wyszukuje tam gdzie trzeba, lecz losowe mecze nadal wybiera nie tam gdzie powinno.
Czy ktoś tego też doświadczył?
Chyba tylko 2-3 razy udało mi się zagrać z kimś z Europy...