Fifa13 problem ze składami

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Aaroniero

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 11, 2013
2
0
1
Witam,
szukałem wszędzie i nie znalazłem rozwiązania, a że dużo gram w Fifę to bardzo liczę, że mi pomożecie. Mianowicie mam taki problem, że ze 3 tygodnie temu gdy uruchomiłem grę składy drużyn powróciły do swojej pierwotnej formy i aktualizacje nic nie robią. Dla przykładu Falcao był w Monaco jeszcze jakiś czas temu, a teraz jest znów w Atletico... Wie może ktoś co z tym zrobić?

barman_2000

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 16, 2013
32
0
6
do Fify nie bylo zadnej letniej aktualizacji skladow wiec Falcao nie moze byc w Monaco, chyba ze sam go tam przeniosles a pozniej zaaktualizowales sklady i wrocilo to do normy

Aaroniero

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 11, 2013
2
0
1
Pamiętam, że Falcao był w Monaco, a sam go tam nie przeniosłem. Dla przykładu Neymar był już w Barcelonie.
Teraz jak jak aktualizuję składy to faktycznie one się ściągają i instalują, ale jak pisałem, nic nie zmieniają.