Fifa 2014

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

alicjag3

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 4, 2013
9
0
1
Witajcie,

czy wie ktoś jak po połączeniu gry z internetem mogę wrzucić do drużyny zrobionego przez mnie gracza?

A druga sprawa, jak się gra przez sieć? W jakim trybie to się gra?

alicjag3

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 4, 2013
9
0
1
Podbijam temat. Mam taki problem, że tworzę gracza, który cały czas jest ale nie mogę nim grać bo Fifa pobiera aktualny skład w którym oczywiście nie ma mojego gracza (bo nie istnieje ;)