Fallout New Vegas po Polsku? Pomysł!

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 20, 2011
14
0
1
Szkoda Fallout 3 też miał tylko kinowe spolszczenie ale audycje radiowe miał po polsku. Tu się widać nie postarali

Alpharvis

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2012
3
0
1
Witam. Mam wielką prośbę. Czy mógłby ktoś wrzucić pliki spolszczające grę? Jestem laikiem w tym i nawet nie wiem gdzie szukać tych plików. Byłby ktoś tak dobry i wytłumaczył skąd ściągnąć i jka zainstalować to na PS3? Serdecznie bardzo dziękuje za pomoc

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 7, 2011
63
0
6
gdybys przeczytal temat to bys wiedzial ze spolszczenie nie dziala jak nalezy.

a co do tematu, widzalem wiele gier u ruskich przelozonych na ich jezyk. trzeba poszukac czy maja po rusku NV i ewentualnie poszukac nazwy edytora.

Alpharvis

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2012
3
0
1
tego że nie działa jak należy to dobrze wiem, bo nie ma polskich znaków, a z tego co wiem bez tych znaków działa i o to właśnie mi chodziło.

kolo3333

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 8, 2012
1
0
1
W przypadku polskich liter (ą, ę, ó itd.) to niestety sprawa wyglada dosyc nieciekawie. Sam kiedys spolszczylem GTA III na PS2 i mialem gotowe tlumaczenie z polskimi znakami, ktore psuly efekt, bo wyswietlaly sie krzaczki. Wiem ze istnieja aplikacje, ktore automatycznie zamieniaja "ą" na "a" itd., lecz nie pamietam dokladnie jak ta aplikacja sie nazywa. Generalnie ulatwiloby to robote, bo polskie znaki nie sa potrzebne.
A tak nawiasem - podobno wyszedl fix do Fallout: New Vegas Ultimate Edition, dzieki ktoremu mozemy odpalac gre na CFW 3.55, jednak fix powoduje, ze jezyk jest tylko po hiszpansku. Moze bysmy pokombinowali, aby przynajmniej ta wersja miala jezyk angielski?

123tomek

Użytkownik
Użytkownik
Październik 21, 2011
2
0
1
Odświeżając temat. Pojawiły się wersje działające na CFW 3.55 w wersji EN i przeróbka na PL także. Jest to przeróbka wersji BLUS30500. Posiada jednak wyżej wymienione mankamenty czyli brak polskich ogonków. Pod tym linkiem jest sprawdzona, działająca na 3.55 wersja PL.

123tomek

Użytkownik
Użytkownik
Październik 21, 2011
2
0
1
A próbowaliście edytować plik FALLOUTNV_LANG.ESP zwykłym edytorem tekstu np. notepad++? Napisy są widoczne normalnie więc można pokusić się o hurtową zmianę polskich znaków na ich odpowiedniki bez ogonków.

dominator1

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 18, 2014
1
0
1
Właśnie mam zamiar zamówić Fallouta na ps3 . Co z tym spolszczeniem? Działa ale bez polskich znaków ? Bardzo proszę o normalną odpowiedz. Czytałem cały wątek ale jest bardzo chaotyczny :)

Exodusek

Użytkownik
Użytkownik
Maj 4, 2015
2
0
1
odkopuje

Czy cos sie zmienilo ja troche siedzialem nad tym mam ladne teksturki pl tekst pl i czcionke

probowalem repack zrobic FALLOUT - TEXTURES2.BSA ale po starcie gra sie wysypuje jest jedno kolorowy ekran i muza w tle

jedyne co sie udalo to dodac polski tekst przerobiony bez polskich znakow zamiast ś jest s itd udalo mi sie to za posrednictwem fajnego softu do skyrim TESVTranslator

Co do tekstur sa qrczaki w formacie ddx format xboxa ciezko go rozlozyc na dds tak jak ma wersja PC jest mozliwosc olania formatu ddx i wymuszenie dds ale trzeba by bylo przeniesc wszystko z pc na ps3 a tego jest tyle ze.................. no i repack plikow bsa dochodzi gdzie wlasnie jest problem

Dziwne na xbox nie maja takich problemow... tylko ps3

Ostatnia edycja: