EBOOT.bin || ORYGINALNE niezmodyfikowane pliki EBOOT.bin

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

zrebak82

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 18, 2010
59
0
6
Nie dziala:mad:

oryginalny Eboot znalazlem, po podmianie nie działa dalej czarny ekran po informacjach o MOVE. Szukam Param.sfo, ale nie mogę nigdzie znależć. dodam jeszcze, że robilem aktualizację do wersji v1.04
u mnie chodzi super na wewnetrznym dysku rogero 8.1 bez pyty ale aktualki nie pobralem gra full wersja 3d

peter1989

Użytkownik
Użytkownik
Luty 7, 2011
11
0
1
moglby ktos dac eboota do killzone3 BCES01007 wersja bez filmow 3d , z tematu killzone3 z dzialu iso zostalem przekierowany tutaj wiec prosze mnie nie odsylac tam znow :) pzdr

pushaty

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 10, 2011
292
1
16
sredniowiecze.zdrowo.info.pl
moglby ktos dac eboota do killzone3 BCES01007 wersja bez filmow 3d , z tematu killzone3 z dzialu iso zostalem przekierowany tutaj wiec prosze mnie nie odsylac tam znow :) translator pzdr
Spróbuj tego :right: psforum.pl/iso-f38/eboot-bin-||-oryginalne-niezmodyfikowane-pliki-eboot-bin-872-7.html#post9569

Ostatnia edycja:

Banaś111

Użytkownik
Użytkownik
Luty 5, 2011
11
0
1
potrzebuje EBOOT do Army of two: 40th day BLES00659 albo jakiegoś patcha. Nie wiem dokładnie po odpaleniu gry jest black screen i wraca do XMB gra sama sie zaktualizowała ale nie wiem do jakiej wersji. z góry dzieki.