EBOOT.bin || ORYGINALNE niezmodyfikowane pliki EBOOT.bin

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

netox

Użytkownik
Użytkownik
Luty 12, 2011
3
0
1
szukałem juz wszedzie po co sa te ebooty i jak ich używać?

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
szukałem juz wszedzie po co sa te ebooty i jak ich używać?
po to, że jak ci gra nie działa to żeby zaczęła działać. Wcześniej, jak nie było jeszcze CFW to ebooty (były to spatchowane ebooty pod 3.41) były stosowane, żeby na 3.41 JB odpalić gry wymagające softa 3.50/3.55
teraz te ebooty nie są potrzebne, bo jak mamy 3.55 CFW to ich po prostu nie potrzeba. Ale jednak, z tego co widać dość trochę osób ściąga gry ze źródeł, gdzie od razu gry mają zaimplikowany spatchowany eboot, czyli potrzebują oryginalnego, aby działać na 3.55 CFW

używanie ich to po prostu skopiowanie eboot.bin do GAMEID\PS3_GAME\USRDIR danej gry

netox

Użytkownik
Użytkownik
Luty 12, 2011
3
0
1
po to, że jak ci gra nie działa to żeby zaczęła działać. Wcześniej, jak nie było jeszcze CFW to ebooty (były to spatchowane ebooty pod 3.41) były stosowane, żeby na 3.41 JB odpalić gry wymagające softa 3.50/3.55
teraz te ebooty nie są potrzebne, bo jak mamy 3.55 CFW to ich po prostu nie potrzeba. Ale jednak, z tego co widać dość trochę osób ściąga gry ze źródeł, gdzie od razu gry mają zaimplikowany spatchowany eboot, czyli potrzebują oryginalnego, aby działać na 3.55 CFW

używanie ich to po prostu skopiowanie eboot.bin do GAMEID\PS3_GAME\USRDIR danej gry
Aha, no to dzięki za rozjaśnienie ale teraz próbowałem odpalić NFS:HP no i pisali ludzie gdzieś ze trzeba eboota wrzucić wiec wgrałem grę na pendrive pobrałem tego specjalnego eboota nadpisałem stary na pendrive'ie i w multimanie odpalając nie działa ani z wew. ani z zew. dysku. Mam kmeaw 3.55 multimana najnowszego co robię źle?

netox

Użytkownik
Użytkownik
Luty 12, 2011
3
0
1
Napisz mi czy coś robie źle czy tak sie postepuje z kazda gra podmieniam tylko ten plik na penie i juz instaluje z tym nowym ebootem? Trzeba to robic w patch mode?

Razorez1991

Użytkownik
Użytkownik
Luty 5, 2011
133
0
16
Tak wszystko dobrze robisz

Przed chwilą ściągnąłem GTA 4 i miałem Black Screen a ściągnąłem update przez Awesome Update Finder i działa !!! :D

kuba3167

Użytkownik
Użytkownik
Październik 27, 2010
37
0
6
Wlasnie ma ktos orginalnego eboota do AC B bles00911 cos nie chce mi wystartowac :/
Odnośnie tej wersji assassina(BLES00911) jest bardzo prosta metoda ,mi wystartowała nawet bez patcha. Musisz utworzyć pusty folder o nazwie ASSASSIN_ISO w ścieżce gry X:\GAMEZ(GAIA Manager)lubGAMES(Multiman)\BLES00911\USRDIR\ ASSASSIN_ISO ,ja zrobiłem to przez ftp i gra normalnie odpala po wczytaniu z Multimana w XMB. Jeżeli nie da rady spróbuj wgrać patcha :
Kod:
http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLES00911/BLES00911_T3/f2358ef8cbc01151/EP0001-BLES00911_00-AC2TITLEUPDATE02-A0102-V0100-PE.pkg

Ostatnia edycja:

Ivan

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 30, 2011
46
0
6
Witam, może ktoś poratuje...potrzebuję EBOOT.BIN i PARAM.SFO do gry EA.Sports.MMA BLES00987

Ivan

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 30, 2011
46
0
6
Kod:
http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLES00987/BLES00987_T0/8d5e73b9a9718109/EP0006-BLES00987_00-EASPORTSMMAPTCH2-A0101-V0100-PE.pkg
...mam jeszcze pytanko.
Do tej pory podmieniałem ręcznie zmodyfikowane pliki eboot.bin i param.sfo na niezmodyfikowane w folderze z grą a tu widzę, że to plik z rozszerzeniem .pkg
Z tego co wiem to takie pliki instaluje się z poziomu XMB, czyli jak to zainstaluję to moje zmodyfikowane pliki w grze EA sports MMA zamienią się w oryginalne??

Jeżeli tak to w jakiej kolejności muszę to zrobić:
1. Przerzucić grę na twardziela PS3
2. Zainstalować grę
3. Zamontować grę w wirtualnym napędzie (multiman)
4. Zainstalować plik który pobrałem(.pkg)
5. Grać

Czy tak będzie śmigać?

Sory za moje amatorskie pytania ale lubię wiedzieć co robię

Ostatnia edycja:

kuba3167

Użytkownik
Użytkownik
Październik 27, 2010
37
0
6
...mam jeszcze pytanko.
Do tej pory podmieniałem ręcznie zmodyfikowane pliki eboot.bin i param.sfo na niezmodyfikowane w folderze z grą a tu widzę, że to plik z rozszerzeniem .pkg
Z tego co wiem to takie pliki instaluje się z poziomu XMB, czyli jak to zainstaluję to moje zmodyfikowane pliki w grze EA sports MMA zamienią się w oryginalne??

Jeżeli tak to w jakiej kolejności muszę to zrobić:
1. Przerzucić grę na twardziela PS3
2. Zainstalować grę
3. Zamontować grę w wirtualnym napędzie (multiman)
4. Zainstalować plik który pobrałem(.pkg)
5. Grać

Czy tak będzie śmigać?

Sory za moje amatorskie pytania ale lubię wiedzieć co robię
Tak, update w postaci *.pkg zawiera plik eboot.bin. Co do kolejności działania :
1.Skopiuj grę na dysk
2.Ściągnij patch ,skopiuj na pedrajwera ;) zainstaluj na plejce z poziomu XMB
3.Odpal Multimana wczytaj grę
4.Uruchom grę z poziomu XMB
5.Go to hell ;)

P.S : Gierka u mnie na 3.55 kmeaw śmiga bez żadnych patchy ;p

kornik755

Użytkownik
Użytkownik
Luty 6, 2011
8
0
1
Mógłby ktoś zamieścić, lub wysłać na pw orginalnego eboot.ini do fify street 3 (eur BLES00188)? szukałem ale nie ma

Ostatnia edycja: