Darmowy 30 dniowy pakiet PS Plus

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

iXono

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 30, 2013
1
0
1
Witam, wraz z zakupem PS3 dostałem kod na darmowy pakiet 30 dniowy PS Plus. Gdy wpisuje go to wyskakuje mi komunikat, żebym podał numer karty płatniczej i kod karty. Problem w tym, że nie posiadam karty płatniczej ( bankowej ). Nie wiem co w tej sytuacji zrobić ? Mógłbym podać numer i kod karty płatniczej wyszukanej na internecie ? Istnieje wiele takich "szablonów". Pozdrawiam

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Możesz podać z generatora, nr karty rodziców itp, to jest dziwne ze strony SONY że zrobili taki wymóg, potem możesz te dane usunąć z ustawień konta (zalecane).
Z generatorami jest czasami dziwna sprawa że nr przez nie podawane nie działają :)