Czy są jakieś prawdziwe gry na ps vita??

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 1, 2012
9
0
1
PS vita okazało się totalnym nie wypałem a miało być tak pięknie jak z psp ale czy są na to gry?? Mam namyśli prawdziwe gry które mogły by rywalizować z androidowymi bo ja na razie widziałem same japońskie gówna dla niemowlaków ,a ja chcę prawdziwych gier, fpsów wyścigów no wiecie bo ps vite nową za 500 można kupić tylko czy są na to gry??

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 1, 2012
9
0
1
NFS się nie liczy bo to dokładny port z androida, call of duty na vita bardzo niski poziom szkoda fajny był by port z dużych konsoli, fifa jest identyczna na androida

więc zostaje MGS, słaby call, assasin i undarted dla takiej garstki średnich lotów gier to vita nie kupię więc będę szukać konsoli na androidzie.