cuh-7216b (np. edycja z red dead redemption2) ktoś ma i testował?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

bliss

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 19, 2014
1
0
1
Cześć,

Byłem już posiadaczem zwykłego PS4, poźniej XBOX ONE, teraz mam pożyczone PS4 PRO i z uwagi na ilość dostępnych gier wracam do SONY. Nie mniej jednak kultura pracy Playstation daleko odbiega od XBOX'a i dlatego do tego czasu wstrzymywałem się z zakupem własnego prosiaka.

Niemniej jednak nowa rewizja cuh-7216b podobno rozwiązuje ten problem. Konsola ta aktualnie sprzedawana jest osobno lub w pakiecie z red dead redemption2. I tu moje pytanie..czy ktoś nabył takową? Może coś więcej wypowiedzieć się o kulturze pracy tego sprzętu? Czy poprawiło się, czy nadal konsola huczy tak jakby miala zamiar za chwilę startować w przestworza?