Co teraz jest najlepsze

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Amidmaru

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 31, 2011
3
0
1
Witam,
Mój problem zaczął się już dawno temu.
Zaktualizowałem konsole wtedy na soft 3.50. Długo nie było downgradu a już były jailbreaki na 3.41 :)
Pewnego razu coś sie zmieniło wiec szybko zakupiłem e3 card reader i zrobiłem downgrade i mialem przeróbkę.
Gry działały wiec w nie grałem i było wszystko super.
Potem miałem następne gry lecz te przy próbie uruchomienia kończyły sie na black screenach.
Potem było tak z praktycznie każdą grą.
I stało się... nie używałem konsoli przez 5 miesiąc i nic mnie w sprawie przeróbek nie interesowało.
Potem jakieś pliki trzeba było podmieniać czy coś.

Dziś wgrałem na to cudo najnowszy hemes v4 i jakiś podobno najlepszy open menager :D
Lecz dalej gry które ciągnąłem nie działają ;/

Potem natknąłem sie na coś o nazwie "3.55 Kmeaw CFW" czy coś takiego. Ogólnie 3.55 CFW

I teraz zastanawiam sie czy nie zrobić czegoś takiego bo podobno na tym wszystko gra i buczy :D

Teraz tak:
Oryginalnie mam soft 3.41
E3 card reader
Neta i zdolność do robienia jakiś przeróbek :D:D:D

Czy opłaca sie to robić czy coś zmienić w sposobie robienia typy jailbreak

Pozdawiam

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Zrób aktualkę do OFW 3.55 potem na to CFW Kmeaw 3.55 z Gaia manager lub innym i wsio. Jedna uwaga niestety gry mające w wymaganiach na FW 3.60 lub 3.70 już musisz szukać oryginalnych boot.bin pod wyższy FW.
Jeżeli chcesz grać w tryby multi czyli "mieć sieć" czyli PSN :D zainstaluj OFW 3.70 i graj w oryginały :p

Amidmaru

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 31, 2011
3
0
1
Ten gail to normalne coś jak open menager ?? Instaluje sie i tyle ?? :p
A potem co do gier:
FAT32 > GAMEZ > BLESXXXX > PLIKI
Kopiujemy na dysk i wszystko działa??
To jutro to robię :D

vr6marcin

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 9, 2011
3
0
1
Zrób aktualkę do OFW 3.55 potem na to CFW Kmeaw 3.55 z Gaia manager lub innym i wsio. Jedna uwaga niestety gry mające w wymaganiach na FW 3.60 lub 3.70 już musisz szukać oryginalnych boot.bin pod wyższy FW.
Jeżeli chcesz grać w tryby multi czyli "mieć sieć" czyli PSN :D zainstaluj OFW 3.70 i graj w oryginały :p
Cześć - proszę o więcej info - nie interesuje mnie gra po sieci - czy można zatem uruchomić na CFW3.55 np nowego Drivera czy FEAR3??