CFW 3.55 PS3A wersja 2

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

maxxx222

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
286
0
16
Najnowsze CFW które wyszło spod reki developera o nazwie Team PS3-Devs Addict. Opcje które są w nim dostępne to zbiór wszystkich ostatnich udoskonaleń w jednym miejscu. Dodano również kilka opcji graficznych.

ChangeLog:
-Zmienione ikonki użytkownika
-Styl Heavy Rain
-Spoof 3.66
-22GB miejsca,wystarczy zainstalować ,,petiboot" i w pełni cieszyć się Linuxem
- Package Manager ( z CFW Rebug)
-Nowy lv1 / lv2 peek & poke dla OtherOs++
-BDemu 2 i OpenFTP w standardzie
-Wsparcie dla OtherOS++
-CFW wspiera downgrade bez wprowadzania zmian do OtherOs

Niedogodności:
-Brak wsparcia dla QA flag.pkg (Po instalacji występują problemy z trofeami i grami)
-Brak dostępu do PSN
-Możliwe problemy z instalacja na konsolach 40GB (Niebieski ekran)

Download:
Kod:
http://www.ps3-addict.fr/downloads/CFWPS3A/PS3A-PS3UPDAT.PUP

maxxx222

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
286
0
16
BDemu 2 jest to emulator gier ktory musisz doinstalowac do MultiMana, tutaj juz on jest,bez tego nie bedziesz w stanie grac.

itasH

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 3, 2011
15
0
1
Problem z trofeami można bardzo łatwo rozwiązać. Wystarczy przerobic obraz tego FW w PS3MFW i odznaczyć "Allow access to all SS services (needed for ps3dm-utils)". Zapisać, wgrać i problemu nie ma - sam sprawdzałem.

arkadio

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 27, 2011
9
0
1
Mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć skąd pobrać samo bdemu 2 bo chciałbym sprawdzić czy mi to pomoże z niektórymi grami.
Szukałem w internecie ale nie mogłem znaleźć jasnego opisu , że to ta wersja którą potrzebuje.
Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16