Cfw 3.55 killzone 2

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

adzio

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 25, 2011
3
0
1
Witam. mój problem wygląda następująco: pobrałem gierkę killzone 2 BCES-00081. standardowo przerzucam grę przez Filezille FTOdo Multimana wersja 2.00.03. oczywiście do dev_hdd0 folder games. i przesyła ładnie pięknie do momentu kiedy przezuca plik psarc.... który waży ok 6.5 GB przy 2gb przerywa przesyłanie koniec. próbowałem jeszcze raz przerzucić ten plik ale nic. gdy uruchamiam grę wyskakuje aktualizacja i koniec zawiecha. pobrałem ebooty i pkg i dalej to samo... czy musze podzielić ten plik?? HELP!:( szukałem na forach i nic:/

adzio

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 25, 2011
3
0
1
A może ktoś doradzi jak pokombinować w Filezilli żeby przerzuciało cały plik psarc???do 4 gb ładnie przesyła a potem nagle zaczyna od nowa przesyłać:/

adzio

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 25, 2011
3
0
1
OK.... to może ktoś mi pomoże w tym:) podzieliłem ps3spliterem plik psarc i co dalej w multimanie mam zrobic? bo nie wiem przrzerzuciłem z pendriva po kolei pliki ( pendrive 2 gb a plików sześc po 1 gb) w multimanie do dev_o GAMES do folderu gry i nie scaliło to znaczy wszytskie pliki są osobno . troche namieszałem juz tutaj ale zrozumcie cały dzien z tym sie "bawie"