Call of Duty: Ghosts - grafika ? Miernota.

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

kombajnik

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 17, 2013
2
0
1

Fisiek

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 9, 2013
16
0
1
siemka. mam pytanko zakupilem ghosta na ps4 i wlozylem plytke i chce zagrac w sieci i nie moge wyrzuca mnie ze error a pozatym pisze ze jak chce zagrac w ghosta musze odwiedzic playstation network i co jest z tym???

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
0
16
naprawykonsol.pl
@Fisiek - a gra się instalowała? Podświetl kafelek gry, wciśnij OPTIONS i zobacz czy czasem nie pobiera żadnych dodatków. W wiadomościach też to jest :)
Ja miałem to samo z BF4 i okazało się że tryb multiplayer się pobierał a kampania była już do ogrania.