[Bydgoszcz] Free MC Boot przeróbka!

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Sabat

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 24, 2014
6
0
1
Witam wszystkich, jak to już kiedyś obiecałem w jakimś poście zacznę robić Tutoriale jak się w ogóle posługiwać FMCB i wszystkimi jego programami. Ale do tego wypadało mieć jeszcze FMCB na karcie :)
Kupiłem sobie z allegro PS2 FAT PAL SCPH50003 i bardzo ładnie działa, i teraz mam pytanko do was, czy w Bydgoszczy dało by rade gdzieś sobie to wrzucić, lub może WY forumowicze macie możliwość instalacji (swap magic, modbo chip albo już zainstalowany FMCB na karcie) bo nie chce mi się za cenę konsoli kupować z allegro karty (50zł za konsolkę i 50zł za kartę to coś nie halo... :p )

Oczywiście postawie jakiś ośmiopaczek, czy jak kto woli rzucę tą dychę za udostępnienie przerobionej już konsolki na 5-10 minut :)

Sabat

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 24, 2014
6
0
1
... jeden *uj czy od CB czy z allegro.

list polecony priorytetowy kosztuje 10,30zł więc bym musiał wsadzić ci do koperty 20zł i wysłać za kolejne 10zł (wyjdzie mnie to 30zł) więc już się bardziej allegro opłaca.

Kowalski jakieś inne opcje taktyczne proszę! :)

westg

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 13, 2014
3
0
1
Kolego SABAT mam podobny problem. Maiłem FMCB ale dzieci wczoraj zakasowały. Może ktoś się podzieli jeśli ma na karcie ?

westg

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 13, 2014
3
0
1
Witam, ja już też sobie poradziłem. Karty do ps2 są już tak tanie że jedną z FMBC wrzuciłem do szuflady wraz z penem rescue. Przćwiczyłem już instalator kilkanaście razy, nawet sam szwagrowi zrobiłem :) Jakby co to mam jedną na zbycie 8MB bo sobie zakupiłem 64.

Ostatnia edycja: