Brak wifi w PSP 1004

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Status
Zamknięty.

z0nk31

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 20, 2013
14
0
1
Witam
Kupiłem niedawno PSP w dość przyzwoitej cenie ale jest to model 1004 - czyli jedyny w którym nie ma WIFI
Czy istnieje możliwość dokupienia i zamontowania takiego modułu/anteny czy czort wie co tam potrzeba ?
w każdym razie dolutowanie modułu który zapewni mi WIFI w tejże konsoli :]
pozdrawiam :)

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Ale co ma ci dać sama antena? Jeszcze moduł wifi jest potrzebny. Generalnie konsole były tak konstruowane że do zamontowania modułu wystarczyło go mieć :)
Ta Twoja konsolka to 1004? Bez E?

z0nk31

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 20, 2013
14
0
1
dokładniej to
PSP E1004 1C
Podpowiesz co oznacza literka przez cyfrą i jakie to ma znaczenie ?
no i ta antena jest sprzedawana razem z modułem (chyba :D )

Status
Zamknięty.