BF 3 premium jak komuś dać? Licencja?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Status
Zamknięty.

Krawol

Użytkownik
Użytkownik
Luty 6, 2011
27
0
1
Witam. Posiadam na koncie premium bf3. Chciałbym się was zapytać czy jest możliwość abym mógł dać mojemu koledze ale jednocześnie żebym ja miał.

Na xboxie jest tak że daje komuś a on przenosi licencje i on ma oraz ja mam. I jest fun.

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Wysłane z mojego GT-I9300

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
32
Kolega musi się zalogowac na twoje konto i pobrac licencje ( Nie wiem czy sama usługa premium wystarczy) takie zabiegi działają dzis na 2 konsolach

Krawol

Użytkownik
Użytkownik
Luty 6, 2011
27
0
1
Jak sie pobiera ta licencje? W sensie jak sie juz pobiera bf'a ta sie sama sciaga. Czy jest gdzies w menu?

Wysłane z mojego GT-I9300

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
32
Logujesz się na twoje konto ( z innego) wchodzisz w liste pobierania i tam pobierasz dana usługe -gre w tym wypadku premium

Zarządzanie kontami-Zarządzanie transakcjami- Lista pobierania-( i tu gra lub usługa czyli bf premium)

yahoone

Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
104
0
16
Jak udostępnisz premium nie zapomnij poinformować ziomka żeby od razu uruchomił na twoim koncie pobieranie 5 dodatków. Jak się przeloguje to będzie qpa. Druga sprawa, premium na battlelogu jest przypisane do konkretnego konta, koledze nie wyświetli w statystykach premki jak i zadań, za które otrzymujemy nowe blachy itp.

Status
Zamknięty.