Beta Battlefield 3 już jest

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Październik 31, 2010
84
0
6
Czyli nie lubisz gry, bo tylko raz udało ci się być w czołówce tabeli? : P Tak wychodzi z tego posta

A tak naprawdę, to faktycznie, beta nie powala. Pierwsze wrażenie co do grafiki, to syf. Potem jakoś można przymknąć oko. Błędy jak na razie duże. znikający całkowicie dźwięk, zapadanie się pod ziemię. Dwa razy podczas czołgania wlazłem "pod mapę" i strzelałem stamtąd. Jak na razie to Bad Company 2 na nowej mapie i nic więcej. No i zaliczyłem już 3 zwiechy gry. Nie wiem czy to wina bety, czy konsoli

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
35
gamerhelper.net
Jeśli EA nie przeprosi za to co dziś zrobili wydając tą betę, to powiem szczerze że rezygnuję z pre-ordera. Mam cichą nadzieję, że udostępnili bardzo wczesną betę, gdyż rozgrywka jest dużo gorsza od B:BC2 , graficznie to na PS2 były podobne gry (do B:BC2 daleko, do Killzona 3 lata świetlne), non stop się coś doczytuje, załamki tekstur...żenada po prostu. Tak jak sądziłem, że za bardzo nadmuchali balon filmikami i teraz nie mogą udźwignąć tego ciężaru...

bardock833

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 26, 2011
43
0
6
Gra brzydkawa ale nie o to tu chodzi. Gra się całkiem przyjemnie ale mam dwa "ale". Pierwsze to spora ilość bugów (tekstury itd.), a drugie to (póki co) kosmiczne lagi. (Gram na PS3 :D)

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Idzie łatka:
A SELECTION OF CHANGES FROM OPEN BETA TO FINAL, PART 1
(Not a complete list – for up to date news, visit the News section in Battlelog)
* Fixed occasional client crash when reviving.
* Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.
* Issue with spawning on dead squad mates fixed.
* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.
* Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.
* A subtle low health screen effect has been added.
* Tweaked scores of Medals and Service Stars.
* Tweaked the Rank progression.
* Pushing prone on console will not play the animation twice.
* Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.
* Framerate stability fixes.
* The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.
* Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.
* Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.
* Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.
* Non working options in squad menu fixed: "Private" flag and "Switch Teams".
A tu moje staty :D - Battlelog / Sign in to the Open Beta