Battlefield Bad Company 2

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Jak oceniasz gre w skali od 1-6 ?

• Po prostu genialna ! Nic dodać nic ująć .

Votes: 13 56,5%
  • Bardzo dobra , z przyjemnością zasiadam do gry .

Votes: 9 39,1%
  • Dobra aczkolwiek bez fajerwerkĂłw ...

Votes: 1 4,3%
  • Przeciętna, nie zrobiła na mnie wraĹźenia.

Votes: 0 0,0%
  • Słaba , spodziewałem się czegoś lepszego.

• Kompletne dno, szkoda zachodu ...

• Total voters
    23

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
33

Battlefield Bad Company 2

Nazwa Battlefield Bad Company 2
Data Premiery Świat-02 marca 2010 / Polska-05 marca 2010
Wersja językowa Angielska Gatunek Fps
Tryb Singleplayer / Multiplayer
Wymagania Wiekowe Pegi 16
Nośnik 1BD
Wydawca (Świat-Electronic Arts Inc / Polska-Electronic Arts Polska )

Battlefield: Bad Company 2 to kontynuacja świetnej gry taktycznej współtworzonej przez firmy Digital Illusions i Electronic Arts. Pierwsza część została wydana w 2008 roku i była kolejną po Battlefield 2: Modern Combat udaną próbą przeniesienia pecetowej serii na konsole (Xbox 360 i PlayStation 3).

[video=youtube;DLYdoodBh5w]http://www.youtube.com/watch?v=DLYdoodBh5w[/video]

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Ja grałem bardzo dużo w CoD, a obecnie gram tylko w BF BC2 - gra po prostu wymiata!!

Czekam z niecierpliwością na Battlefield 3 z nowym engine Frostbite 2 - zobaczymy co udało im się wykombinować na PS3 :)

Przemo033

Moderator
Użytkownik
Grudzień 12, 2010
198
0
16
Gra jest po prostu genialna, z początku w multi może być ciężko ale jak już się wkręcimy to gra sprawia wielką przyjemność :)

tarcho

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 24, 2011
21
0
1
Polaczek2009
Ja jestem fanem COD i nic złego nie powiem o BF. Co więcej, powiem, że BF powala na kolana więc odp... się od fanów COD.
pozdro

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Ta gra to syf, nie rozumiem zachwytów nad tym badziewiem :p

A tak na poważnie to najlepszy FPS jaki jest :D

stasio90

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 31, 2010
40
0
6
Mam prośbę czy mógłby ktoś wstawić lub jest w posiadaniu soundtracków z multiplayera, chodzi mi o ścieżkę dźwiękowa kiedy wygrywają Amerykanie lub Rosjanie

Arthas

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 17, 2012
52
0
6
Po za małymi niedopracowaniami gierka jest świetna. No ale nie znam gry która nie ma niedopracowań