Battlefield 4 wygląda świetnie!

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
713
4
18
xboxforum.pl
Nie wiem czy widzieliście ale BF4 na PS4 wygląda znakomicie
[video=youtube;Pc4i8hARuGE]http://www.youtube.com/watch?v=Pc4i8hARuGE[/video]
[video=youtube;9oWkgNO2coc]http://www.youtube.com/watch?v=9oWkgNO2coc[/video]

W porównaniu do X360 nie ma z czym porównywać! Tak więc 29.11 widzimy się na PSN :D

Dager

Użytkownik
Użytkownik
Październik 13, 2013
52
0
6
gra wyglada obłędnie !! juz nie moge sie doczekac jak to odpale na moim 40 calowym ekranie i kinie domowym !! bedzie rzeznia :]

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
0
16
naprawykonsol.pl
@Dager i co się chwalisz, myslisz że tylko Ty masz taki sprzęt??
BF4 na PS3 wygląda tak sobie przynajmniej jeżeli chodzi o multi. Sporo błędów w teksturach, znalazło się też parę bugów - można się schować pod mapę :) Na singlu jeszcze nie grałem (nie mam czasu) ale to co rozegrałem w multi powala jeżeli chodzi o oprawę dźwiękową, no i jest dobrze - powrócono do sprawdzonej rozgrywki z Bad Company 2, czułem się jakbym grał w BC tylko duuużo nowocześniejsze :)

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Październik 31, 2010
84
0
6
BF 4 zarówno ma PS3 jak i na xbox360 wygląda wręcz tragicznie. Wygląda gorzej niż BF3. Dlatego pozbyłem się dziś swojego Ixa i złożyłem preorder na ps4 bo ta wersja na nową generację będzie porównywalna z tą na PC.
Tak wiem, nie grafika się liczy a frajda z gry. Ale ta gra na current geny wygląda tak tragicznie, że mimo moich usilnych starań ( a gram w battlefield od jego pierwszej odsłony)wyłaczam grę bo nie mogę patrzeć na jej ohydztwo

Dager

Użytkownik
Użytkownik
Październik 13, 2013
52
0
6
@Dager i co się chwalisz, myslisz że tylko Ty masz taki sprzęt??
BF4 na PS3 wygląda tak sobie przynajmniej jeżeli chodzi o multi. Sporo błędów w teksturach, znalazło się też parę bugów - można się schować pod mapę :) Na singlu jeszcze nie grałem (nie mam czasu) ale to co rozegrałem w multi powala jeżeli chodzi o oprawę dźwiękową, no i jest dobrze - powrócono do sprawdzonej rozgrywki z Bad Company 2, czułem się jakbym grał w BC tylko duuużo nowocześniejsze :)
taa chwale sie ... pisze poprostu ze nie moge sie doczekac :D i tak mysle tylko ja mam taki sprzecior na swiecie :D ale zes mnie rozbawil ;D

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
0
16
naprawykonsol.pl
No ja w sumie kupiłem BF4 na PS3 i pogrywam sobie w nią (bo inaczej tego nie mogę nazwać) w trybie multi - jak pisałem w dużej mierze jest ciekawie i gra się znacznie lepiej niż na BF3. Wybór był prosty - BF4 na PS3 teraz a później przy zakupie PS4 tę samą grę można nabyć za jakieś 40 zł :)

Elbe182

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 12, 2013
9
0
1
Ktoś z was może kupił BF4 w MediaMarkt, edycję za 159zł z DLC? Czy ten dodatek będę mógł wykorzystać też na PS4 czy i tak trzeba kupić go osobno?

Elbe182

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 12, 2013
9
0
1
Polski dubbing w BF jest mi akurat najmniej potrzebny, pomijam już jego jakość... :rolleyes: Przy innych wersjach też nie ma informacji o kodzie dla PS4.

Ostatnia edycja:

Elbe182

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 12, 2013
9
0
1
No nie wiem, dla mnie ten z BF3 to była porażka x) Znalazłem jakiś unboxing wersji Deluxe, w środku jest niby ten kod:
Battlefield 4 - Deluxe Edition Unboxing and PS3 to PS4 transition. - YouTube

@edit
Kupiłem dzisiaj edycję Deluxe w MediaMarkt (159 zł), była z polskiej dystrybucji. W środku jest steelbook (w nim kod na dodatkowe bronie itp.) i normalne pudełko z gry, ze znaczkiem informującym, że można grę przenieść na PS4 za 39 zł. W środku kod do DLC i zniżkowy voucher. Już pobieram :).

Promocja w MediaMarkt trwa do 5 grudnia więc polecam się śpieszyć.

Ostatnia edycja: