Battlefield 3

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Jak oceniasz gre w skali od 1-6 ?

• Po prostu genialna ! Nic dodać nic ująć.

Votes: 9 42,9%
  • Bardzo dobra , z przyjemnością zasiadam do gry.

Votes: 7 33,3%
  • Dobra aczkolwiek bez fajerwerkĂłw...

Votes: 1 4,8%
  • Przeciętna, nie zrobiła na mnie wraĹźenia.

Votes: 2 9,5%
  • Słaba , spodziewałem się czegoś lepszego.

• Kompletne dno, szkoda zachodu...

• Total voters
    21

Razorez1991

Użytkownik
Użytkownik
Luty 5, 2011
133
0
16

Nazwa: Battlefield 3
Data Premiery Świat: 2011
Data Premiery Polska: 2011
Wersja: Polska / dubbing, napisy
Gatunek: Gry akcji ( FPS )
Tryb: Single player / multi player
Wymagania wiekowe: Brak ograniczeń
Nośnik: 1 BD
Wydawca: Electronic Arts Inc
Wydawca w Polsce: Electronic Arts Polska

Trzecia odsłona Battlefielda składa się zarówno z kampanii solowej jak i rozbudowanego trybu wieloosobowego. W pojedynkę możemy wziąć udział w wielu dynamicznych i zróżnicowanych misjach, które zabierają nas do Stanów Zjednoczonych (Nowy Jork), Europy (Paryż), a nawet na Bliski Wschód (Teheran, Kurdystan). Podczas operacji nie brakuje spokojnych i wyciszonych scen oraz wstrząsających wydarzeń – jesteśmy nawet świadkami potwornego trzęsienia ziemi. W poszczególnych misjach bardzo często walczymy u boku innych żołnierzy oraz korzystamy z zaawansowanego sprzętu wojskowego.

Sieciowe potyczki w Battlefield 3 rozgrywają się w podobnych sceneriach co kampania solowa i zostały oparte na czteroklasowym systemie postaci. W grze nie mogło zabraknąć ogromnych połaci terenu i pojazdów – do naszej dyspozycji oddano śmigłowce, samoloty bojowe, czołgi oraz transportery opancerzone. W walkach bierze udział do 24 graczy na konsolach i 64 graczy na komputerach osobistych. Dla zagorzałych miłośników Battlefielda 2 przygotowano dodatkowy pakiet, zawierający odświeżone wersje kultowych map wraz z charakterystycznymi pojazdami i uzbrojeniem (rozszerzenie nie wchodzi w skład podstawowej wersji gry).

Czytaj dalej...

[video=youtube;TfrrAp1blaM]http://www.youtube.com/watch?v=TfrrAp1blaM[/video]

Przemo033

Moderator
Użytkownik
Grudzień 12, 2010
198
0
16
Wlasnie, ja nie wiem dlaczego ludzie tak narzekaja na te kampanie ,mnie sie ona calkiem podobala ;)

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Satosh789

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 1, 2011
306
0
16
Przeszedłem na początku kilka misji z kampani, później jak zagrałem się za multi to o niej zapomniałem. ^^ Ale i tak mw3 pod względem kampani jest lepsza od bf'a :)

Krawol

Użytkownik
Użytkownik
Luty 6, 2011
27
0
1
kampani nie przeszedlem a gre mam od premiery. po 1 i po 2 multi. Call of duty=singiel. bf=multi. Jak multi to tylko hs z satoshem hehe i mozna grac i gadac. bf jest dla myslacych :)

Dezmo

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 2, 2012
6
0
1
Gdy by nie te posrane pacze to grało by się Mega fajnie.
Wypuścili pacze i bronie oraz wiele innch rzeczy zepsuły tą gre.
Teraz sens ma granie tylko na hardkorze,bo na normalnych serwach tylko kupa nerwów.

Dezmo

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 2, 2012
6
0
1
A miało być tak pięknie:rolleyes:
500h się przegrało,nocki zarywało a tu **** zimna.
Może kolejnym razem nie zepsują AŻ tak bardzo:eek:

Arthas

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 17, 2012
52
0
6
Jak dla mnie gra jest po prostu tylko dobra. Kampania za krótka, multi po czasie za nudne i zauważyłem mase śmiesznych błędów w stylu przechodzenie przeciwników przez samochody, strzelanie do przeciwnika, który ciągle stoi i o dziwo potrafi zabić mnie, stanie przy drzewie i jakimś dziwnym trafem kule w to właśnie drzewo trafiają, chociaż lufa skierowana w inną strone... Ehhhh powiem tylko tyle, że napalałem sie na ta gre długo, a tu takie coś...

Dobra musze przeprosić i przyznać się do błędu jeśli idzie o gre online. Online po prostu wymiata :D

Ostatnia edycja: