Battlefield 3 pucharki

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Październik 31, 2010
84
0
6
Od niedawna gram w BF3 i powoli zaczynam ogarniać mapki i jakoś sobie lepiej radzić. Są w grze 3 trofea związane z ukończeniem gry rankingowej na konkretnych miejscach na liście. Otóż dwa razy udało mi się zakończyć rundy na drugim i na pierwszym miejscu, a trofea nie wpadły. Coś robię nie tak? Dodam że grałem z opcji "szybka gra", jak i również poprzez wybranie serwera, gdzie w filtrowaniu miałem zaznaczoną opcję serwerów rankingowych. Ale pucharki nie wpadły. Co jest? : (

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
34
gamerhelper.net
Może nie zająłeś pierwszego miejsca, tzn mogłeś być pierwszy w swojej drużynie, ale ogólnie w porównaniu do graczy z drugiej drużyny miałeś np czwarty lub trzeci wynik. Zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca premiowane jest "baretką" i odpowiednio nagradzane punktami (500 pkt za 1 miejsce, 300 pkt za drugie i chyba 200 pkt za trzecie).

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Październik 31, 2010
84
0
6
Może nie zająłeś pierwszego miejsca, tzn mogłeś być pierwszy w swojej drużynie, ale ogólnie w porównaniu do graczy z drugiej drużyny miałeś np czwarty lub trzeci wynik. Zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca premiowane jest "baretką" i odpowiednio nagradzane punktami (500 pkt za 1 miejsce, 300 pkt za drugie i chyba 200 pkt za trzecie).
To by mogło tłumaczyć : )
Dzięki

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
31
Poza tym ta gra ma zbugowane trofea przykład zabij po 10 osób z każdej nowej broni z dodatku miałem po 200-300 i nic samo wpadlo kiedy grałem podst bronią