Battlefield 1943 i dziwny problem kolegi

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

GumiiS

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 10, 2011
90
0
6
Witam, chciałem dać koledze BF 1943, ale wyskakuje mu dziwny błąd kiedy chce pobrać z mojego konta ( chodzi o klucz do pełnej wersji). Wyskakuje mu że liczba systemów aktywowanych do korzystania z gier na tym koncie wynosi juz 2.i drze sie żeby zdeaktywować. Czy to znaczy że ta gra była pobierana na dwie konsole ? Nikomu nie dawałem, jeśli już to chyba mnie ktoś oszukał bo dawałem już kilku ludziom hasło do mojego konta w celu pobrania innej gry... A o co chodzi z tym zdeaktywowaniem ? Pozdrawiam

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
32
Jak zapewne wiesz od jakiegoś czasu można aktyowac gre nie na 5 a na 2 konsolach co do tego co piszesz wygląda na to że faktycznie ktos aktywował go na innej konsoli

GumiiS

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 10, 2011
90
0
6
Ja pier... zaufać ludziom -.- a czy komuś nie jest zbytnio potrzebna ta gra ? bo jeśli tak to czy mógłby mi podesłać kod który można otrzymać z tej strony https://1943redemption.battlefield.com/index.php chce go dać koledze bo ma od niedawna konsole i nie ma w co grać i kasą nie szasta, a takie coś by mu zabiło trochę czasu .Pozdrawiam, do zamknięcia

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Weź dane do konta kolegi, odzyskaj na konsoli, odpal na nim BF3 tworząc konto na Battlelog, a później zaloguj się na tej stronce i masz kod dla kolegi.