Assassin's Creed PL- nie do odpalenia na 3.55

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2011
21
0
1
Witam
Mam problem z Assassin's Creed PL

Czarny ekran i wraca XMB
Proszę o pomoc.

czytałem że dużo ludzi ma z tym problem.z dysku zew, jak z hdd ten sam efekt

bociek9988

Użytkownik
Użytkownik
Październik 3, 2010
15
0
1
A zrobiłeś folder ASSASSIN_ISO w usdir (nie jestem pewny czy tam), a potem sciągnij patcha i zainstaluj. Mi pomogło.

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
czytałem że dużo ludzi ma z tym problem.z dysku zew, jak z hdd ten sam efekt
odpalasz z dysku zewnętrznego za pomoca najnowszego multimana kombinacją SELECT + X?
Ten tryb odpalania właśnie umozliwia odpalanie części gier, co przeważnie miały black screeny. I co ważniejsze, masa ludzi pisze, że dzięki temu udało im się odpalić pierwszego assasin's creeda

następym razem proszę o pisanie na jakim jesteś CFW, oraz jakiś backup managerów używasz (wersje też)

Ostatnia edycja:

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2011
21
0
1
Mam 3.55 keamw

co do multimana 1.14 i na 1.15 nie zamierzam zmieniać bo czytałem że części gier nie czyta,część usuwa i są z nim niezłe problemy.

wersja 1.14 posiada select+X ?

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Mam 3.55 keamw

co do multimana 1.14 i na 1.15 nie zamierzam zmieniać bo czytałem że części gier nie czyta,część usuwa i są z nim niezłe problemy.

wersja 1.14 posiada select+X ?
trudno spradzić changeloga aby samemu się dowiedzieć? :p
kombinacja SELECT + X została dodana w wersji 01.15.00
jak nie chcesz zmieniać wersji to twoja sprawa, ale jak już pisałem, za pomocą SELECT + X ludzie odpalają tą grę z externala bez problemów.

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
kurde teraz mam dylemat czy zmieniać .bo jeszcze mi zwali te gry na dysku i kiszka będzie
decydując, czy zainstalować CFW też miałeś dylemat ;p

Multimana można usunąć (usuwając multimana z XMB nie usuniesz gier które masz na konsoli), i zainstalować starszą wersję.
Nie zwali ci gier, które masz na dysku, bo multiman nie ingeruje w pliki gier (chodzi o te całe gry umieszczone w folderze GAMEZ), co najwyżej za pomocą R1 możesz użyć fix permissions, ale to tylko zmienia upraweniania dla plików (przydatne przy kopiowaniu przez FTP).

Multimana opłaca się aktualizować do najnowszych wersji, ponieważ jego developer aktywnie go rozwija, dodaje nowe funkcje, usprawnia istniejące, ogólnie przeznacza na rozwój swojego programu dużo czasu, i jest moim zdaniem najlepszym backup managerem.

Nie żebym cię namawiał ;p jak to mój tata mawia:
Twoje małpy, twój cyrk

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2011
21
0
1
mój mówi tak samo :D

a mam jeszcze pytanie do multimana .Bo mam denerwujący problem.W multimanie pokazuje mi większość gier 2 razy.Raz że mogę ją odpalić z dysku hdd a dwa że z usb.I robi się niezły bajzel.Mogę to grę ktorą pokazuje z usb jakoś ukryć czy co ? Bo z dysku zewnętrznego jej usuwać nie chce

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
a mam jeszcze pytanie do multimana .Bo mam denerwujący problem.W multimanie pokazuje mi większość gier 2 razy.Raz że mogę ją odpalić z dysku hdd a dwa że z usb.I robi się niezły bajzel.Mogę to grę ktorą pokazuje z usb jakoś ukryć czy co ? Bo z dysku zewnętrznego jej usuwać nie chce
Nie da się ich ukryć. Jak nie chcesz, żeby gry ci się pojawiały dwa razy (bo w sumie masz je w dwóch miejscach, na konsoli i na dysku) to wystarczy, żebyś odłączył dysk :p
Na liście gier to tylko wybierasz odpowiedą i uruchamiasz (czyli nie przesiaduje się tam tak długo, no chyba że po 20min grania w jedną grę, chcesz pograć w inną itp), mnie osobiście nie przeszkadza to, że są wyświetlana gry z zewnętrznego (well, zazwyczaj gram z internala)

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2011
21
0
1
co do assasina to nie działa.

Próbowałem na 15.00 później na 15.02 i 15.03 kombinacji Select+X i zawsze po kliknięciu płyty jest chwile black screen i wchodzi do XMB. Jeszcze ta metoda z folderem iso , na czym ona polega ?

szakal555

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2011
21
0
1
twoja metoda działa tylko na pewnym forum przeczytałem że przed tym trzeba ściągnąc odpowiedni patch ( assasin.iso) ale cholera niema polskiego a w wstawce pisze że jest po polsku.ten patch niszczy polski czy co ? możecie dać jakiś folder do assasina z językiem polskim ? jest jakas szansa ?