AC:R vs AC:B

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

GumiiS

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 10, 2011
90
0
6
Witam

mam pytanie nie tylko odnośnie kampani w tych tytułach ale czy się różnią bardzo, czy mają te same umiejętności, czy w AC:R jakaś broń doszła,czy coś zostało usunięte niż w AC:B.A teraz kampani.... kumpel mówił mi że kampania w AC:R jest tak krótka że można ją przejść w 2 godz. to prawda ?Martwi mnie ten fakt gdyż pograł bym se trochę dłużej w kampanie tak jak to było w pierwszej części .i to samo pytanie do kampani AC;B czy jest fajna i długa? a i jak sie sprawuje AC:R od AC:B co jest waszym zdaniem lepsze, ze względu na kampanie,multi,bronie i umiejętności Ezio. Czyli jednym słowem co lepiej kupić.

z góry dzięki. pozdrawiam :)

malina1012

Girl
Użytkownik
Wrzesień 8, 2010
145
0
16
33
Twój kolega w 2 godziny to może sobie przejść jakąś gierkę na przeglądarkę. Kampania w AC: Revelation jest dosyć rozbudowana i zapewnia rozgrywkę na ok 10 h. Ja mam nabite na liczniku ok 8 godzin i jeszcze końca nie widać. ra jest bardzo dobra co prawda doszło kilka ulepszeń, ale i celowych utrudnień. nie bardzo podobają mi się obrony twierdzy Assassynów ( kiepski ze mnie strateg, zawsze unikałam różnych RTSów i temu podobnych). AC Revelation wydaje mi sie fabularnie i rozgrywkowo lepsze od Brotherhooda ale nie lepsze od mojej ulubionej "dwójki". Osobiście nie wyobrażam sobie sięgać po AC:R nie grając w poprzednie części - To doskonałe zakończenie przygód Ezio. Proponuje żebyś kupił Brotherhooda (używki są stosunkowo tanie) a potem wziął się za Revelation które do tego czasu powinno troszeczke stanieć. Ale rób jak uważasz bo obie części powinieneś z pewnością ograć- polecam

malina1012

Girl
Użytkownik
Wrzesień 8, 2010
145
0
16
33
Szczerze to nie wiem, jeszcze nie zdążyłam aktywować kodu, ledwo co ukończyłam revelation. Ale czytałam że multi bardzo podobne do tego z Brotherhooda. Jak znajdę chwilkę to stestuję.

flapy

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
83
0
6
Multiplayer bardzo fajny, przyjemnie się gra. Nie ma wielkich zmian od Brotherhood'a, ale jakieś są. I jest to odczuwalne. Oczywiście multi w serii Assassin's Creed nie należy do takich w które się gra codziennie i nie należy się spodziewać fajerwerków.

Dr R.I.P

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 28, 2011
12
0
1
Revelations rozni sie od AC:B w wielu aspektach, od nowosci w postaci bomb, obrona twierdz, rozwijanie assassynow rowniez podczas przywania w regularnej walce (dostawanie przez nich doswiadczenia) do haka. :) gralem w obie czesci na X'ie teraz kupie wszystkie na raz. Gre ukonczylem z 50% misji pobocznych w 16h, bardzo fajna zabawa. Nie zawsze wychodzilo zrobienie 100% synchronizacji, wiec teksty z recenzji o przejsciu fabuly w 8h to jakas kpina, chyba ze lecimy od misji do misji, liczac czas na byle jakie zaliczenie watku. Brotherhood bardzo mi sie podobal i jest warty polecenia. Na pewno polecam zagrac od poczatku fabuly. :)

Tapnięte z HTC Desire Z