6.39 CFW ME-2 dla PSP 1000/2000 oraz dla PSP 3000 !

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

hamerpl

Psmaniak
Użytkownik
Grudzień 8, 2010
129
1
16

Ziomeczek z ciemnej strefy PSP (SCENY PSP) o nicku neur0n, wydał całkiem ciekawe CFW.
Dlaczego ciekawe? A dlatego że nasz stary poczciwy Gen Prome m33, mogą odejść bezpiecznie - ich czas się skończył.

Tak więc co mamy - a mamy sporo.
Jako że każdy wie, Sony miało przeboje z hackerami, z włamaniami i ze sobą samym, wydało frimware oznaczony 6.39. Który co prawda od 6.38 rózni się cyferką oraz .. krótkim komunikatem dotyczącym zmiany hasła do PSN (coś jak w przypadku 3.61 dla PS3).

OFW narazie co jest stabilne, zostało wydane CFW.
Tak dokładnie CFW, nie mylić z LCFW. CFW jest pełnoprawne, tak więc posiada wszystko co powinno posiadać. Głównie chodzi mi tu o odpalanie gier ISO/CSO pluginy oraz dostęp do PSN (to akurat działa/ PStore nie działa - przerwa TECHNICZNA LOL! )

CFW nazwane ME-2 posiada wiele opcji (o tym niżej) ale jedna zasługuje na szczególną uwagę.

Dual-Boot - o tym mowa. Można wybierać czy chce się uruchomić oryginalny frimware a przerobiony frimware. Niby taka mała rzecz a przydatna szczególnie jeśli chcemy pograć bez kombinowania, przez PSN a posiadamy oryginał gry w tym przypadku.

Poniżej lista funkcji dostępnych.

Wsparcie dla niepodpisanego oprogramowania.
Wsparcie dla pluginów.
Wsparcie przy montowaniu ISO UMD - M33driver, NP9660driver, OEdriver, NormalDriver oraz MEdriver
Wsparcie dla Wideo UMD (ktoś to używa?!)
Wsparcie dla przerobionych gier PSXPSP.
Odblokowanie rozdzielczości 480×272
Odblokowuje maksymalną jasność ekranu nawet gdy nie mamy podłączonego zasilacza.
Odblokowuje dodatkową pamięć dla programów typu homebriew (narazie tylko dla PSP 2000k)
Odblokowuje kolory SLIM (dla PSP 1000k lecz trzeba posiadać plik bmp z kolorami)
Wsparcie przy ładowaniu konsoli przez port USB (również dla 1k)
Możliwość regulacji prędkości CPU.

Możliwość Flash0/1/2/3/UMD montowania do PC wprost z XMB. (przez USB)
Wsparcie dla "wymyślonego" regionu (fake region)
Możliwość zrobienia baterii Pandory wprost z recorvery menu.
Możliwość uruchomienia niepodpisanych modułów.
Możliwość ładowania modułów ( z Dark_AleX’s psp-packer ).
Pełne wsparcie dla PSN i PSStore.

Tak więc cześć najważniejsza!.

1. Instalacja OFW (dla 1k i 2k)
- Instalujemy OFW od Sony oznaczone 6.39.
2. Do katalogu na karcie pamięci wklejamy folder installer (psp/game/installer)
- Uruchamiamy i instalujemy po restarcie PSP wszystko jest zrobione.
Kod:
http://www.multiupload.com/ZWY2FLI82I

3. Dla PSP 3000 zapraszam na psp hackers ponieważ nie posiadam PSP 3000 i nie mogę sprawdzić jak to działa. A zarazem nie chce ludzi wprowadzić w bagno.
HTML:
http://www.psp-hacks.com/2011/05/28/lcfw-6-39-me-2-installer-beta-for-firmware-6-39/

- artykuł napisany przez moją własną osobę, inspirowałem się tym że mam ostatni dzień praktyk i ********** mi się nudzi oraz korzystałem właśnie ze strony psp hackers -

UWAGA ! ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ! JEŚLI NIE WIESZ CO TO CFW NIE WIESZ JAKIE MASZ PSP ALBO NAWET NIE WIESZ CO TO PSP TEN "PORADNIK NIE JEST NA PEWNO DLA CIEBIE"

Ostatnia edycja:

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 7, 2011
63
0
6
z tego co wiem to costam zlamali ale nie mozna odpalac gier (jesli sie myle prosze o poprawienie) a co do tematu to psp 2000 i 2004 slim przerobione w minutke i smiga jak trzeba. dzieki:)

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 7, 2011
63
0
6
jesli wszystko w co grasz dziala to nie, ja czegos niemoglem odpalic, niepamietam czego ale cos wolalo o aktualizacje na B chyba. wrzucilem tego softa i spokoj bedzie na jakis czas

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Ja nie mam ciśnienia na ten nowy soft, bo mi wszystko śmiga z Prome. Poza tym na PSP nie gram w jakieś wyszukane nowości. Mam tam kilka gier które męcze podczas różnych podróży.

5.50 Gen d3 Prome śmiga aż miło i byłem ciekawy czyten nowy CFW jest na tyle dopracowany, żeby już na niego przejść.