30 dniowa subskrypcja PS Plus

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Gibboniks

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 23, 2017
1
0
1
Witajcie !
Na alledrogo wyczaiłem aukcje z PS Plus po 16 zł ~ Normalnie online na naszym koncie i dostęp do free gierek jest , czy ktoś kupował taką opcje ? Nic nie jest napisane iż jest to konto jeśli to kody to co tak tanio (naturalnie na aukcji wspominają , że cena promocyjna i w ogóle bo normalnie 27 zł )

wLidia

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 13, 2017
1
0
1
Trafiłam na dokładnie to samo i jestem cholernie ciekawa z czego wynika ta różnica cen wynika... Bo jakoś jak widzę napis "cena promocyjna", to od razu odechciewa mi się to dalej czytać. No ale tą aukcją jestem dosyć mocno zainteresowana.
Więc podbijam - czy ktoś z was może przeprowadził taki zakup i może mi cokolwiek więcej powiedzieć?
Nie jest to jakiś tani trik, blef i nie będę później pozbawiona dostępu, bo... tak???